Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2012, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli duyuru

Biz PolaT-Media ekibi Olarak Bi Duyuruda Bulunmak İstiyoruz

Bizi Tanıyan Ve Ya Tanımayan Arkadaslar Dıslamayı Keserlerse Sevinirim Bizim Güvenilir Kişiler Olmadıgımızı Sanıyorlar Yaniliyorlar Biz 2008 Den Bu Zamana Kadar Hizmet Vermekteyiz Sorcaksınız Neden TR.GG Sectiniz Bedava Sitem Onerisi Ve Destegi İle Bu Siteyi Actik polat-media.com Yakında Hizmete Gircektir Suan Alt Yapı Asamaları Var.Lütfen Bize Hakaret Etmekten Vazgeciniz Aksi Taktirde Yasal İşlem Başlatılıcaktır Bu Sistem Polis Koruması Altındadir İP No İle Alan Tespit Edilmektedir.

Musteri Görüsleri :http://polat-media.tr.gg/Ziyaret%E7i-defteri.htm

Yaptigimiz Siteler:http://polat-media.tr.gg/Referanslar.htm
Mesaj03.07.2012, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda bir kaç konuda gördüm. Bu kullanıcı sahtekardır diye ama nedenini anlamadım. Kendinizi aklamanız için yapılan eleştirilere cevap verin ki herkes ne yaptıgını bilsin...
Mesaj04.07.2012, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeş istediğin kadar çırpın tamam sana ben birşey demiyorum ama tr.gg de yok site polis korumalı fln eğer istesem bende yaparım ama ne gerek varkı ?

tr.gg sadece acemi'ler için kurulmuş bir sistem zaten amaç ta burada birşeyler öğrenmek yani okul gibi düşün burayı kardeşim Wink

yanlız şunuda belirtmek isterim burada kurulan dostluklar ap ayrı şeydir ona birşey deyemem Razz Wink
Mesaj04.07.2012, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
ya kardeş istediğin kadar çırpın tamam sana ben birşey demiyorum ama tr.gg de yok site polis korumalı fln eğer istesem bende yaparım ama ne gerek varkı ?

tr.gg sadece acemi'ler için kurulmuş bir sistem zaten amaç ta burada birşeyler öğrenmek yani okul gibi düşün burayı kardeşim Wink

yanlız şunuda belirtmek isterim burada kurulan dostluklar ap ayrı şeydir ona birşey deyemem Razz Wink

Buradaki dostluklar gerekten iyi dostluklar
Mesaj04.07.2012, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlara katılıyorum buradaki dostluklar bir başkadır en zor günlerimizde bile her buradaki moderatörler ve arkadaşlar yardımımıza koşarlar.

Yanlış anlama sana dolandırıcısın diyemem bende diğer arkadaşlar gibi forumdan öğrendim ,yok bu siteden uzakdurun,bunlar sahtekar diye.

Eğer değilsen isbat edesin.
Zaten isbat edebilirsen otomatikmen onlar şuçlu duruma düşer

Mesaj04.07.2012, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

07sanalgezegen yazmış:
Arkadaşlara katılıyorum buradaki dostluklar bir başkadır en zor günlerimizde bile her buradaki moderatörler ve arkadaşlar yardımımıza koşarlar.

Yanlış anlama sana dolandırıcısın diyemem bende diğer arkadaşlar gibi forumdan öğrendim ,yok bu siteden uzakdurun,bunlar sahtekar diye.

Eğer değilsen isbat edesin.
Zaten isbat edebilirsen otomatikmen onlar şuçlu duruma düşer

Durumu çok güzel açıkladın....
Mesaj04.07.2012, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaslar

Arkadaslar Yorumlarınız Güzel Tabiki Burda Herkezin Bir Amaci Var Kendini Geliştirmek Gibi Bizimde Kendimizi Geliştirme Gibi Bi Amacimiz Var İleriyi Kimse Bilemez Ne Olcaginida Bilemez Ha Biz Acemi Olabiliriz Ama Guvenilir Sözünde Duran İnsanlarız Bu Konuda Neye İnanmanız Gerekiorsa Size Sunmaya Hazirim Almıs Oldugum Seftitikalar Ve Belgeri Siz Gösterebilirim Ve ya Telefon Numaralarımızı Sirketime Ait Tüm Adresleri Verebilirim.Burda Site Acmamızın Nedeni Bedava Sitemin Tafsiyesi Üzerine.

Yorumlarınız İçinde Ayrıca Teşekkür Ediyorum.
(Seda GÜVEN)
Mesaj04.07.2012, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Bakınız

Sizlere Bi Önersi Site Sunacagim

http://ciftcioglumobilya.tr.gg/

BU Kullanici Neden TR.GG Ve Comda Site Acmıs Sizce ??
Önceki mesajları göster: