Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2012, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: CineMaxi - Online Sinema Keyfi

Sitedeki Tasarım Satılıktır. CineMaxi yalnızca örnek bir sitedir.
Almak isteyenler benimle iletişime geçsin ..

Ana Sayfa
Genel şablonlara giriş sayfasıdır. En önemlisi toplam 4 tane bulunan salona giriş sayfasıdır. Salondaki filmleri, filmlerin adlarını ve yayın saatlerini belirten sayfadır.

Örnek Site
http://cinemaxi.tr.gg/

--------------------------

Salonlar
Hangi salonda hangi film var bunu öğrenmek için oluşturulmuş bir sayfa. Eee. bu ana sayfada da var derseniz, bu sayfadaki daha detaylı. Filmin resimlerinden tutun, filmin fragmanına, filmin bütçesinden, yönetmenine çok detaylı bir anlatım bu sayfada sizlerle ..

Örnek Site
http://cinemaxi.tr.gg/SALONLAR.htm

Vizyondakiler
Sitenizin genel konusu vizyondaki filmleri izletmek olduğu için bu sayfa çok önemlidir. Her hafta güncellenmelidir. Her hafta vizyonda hangi film varsa detaylı tanıtımını yapmalısınız.

Örnek Site
http://cinemaxi.tr.gg/Vizyondakiler.htm

Salon 1 - Sinema Koltukları
İşte geldik benim düşüncem, tasarımım, kodlamam olan sayfaya... Bu sayfada gelen ziyaretçileri sanki gerçek bir koltuğu kiralıyormuş hissi verebilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu sayfada tamamen eğlence amaçlı oluşturulmuştur ..

Örnek Site
http://cinemaxi.tr.gg/Salon-1.htm
Mesaj07.07.2012, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konunun kitlenmesi lazım yanış yerde bence satışı
Mesaj07.07.2012, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodubull yazmış:
Konunun kitlenmesi lazım yanış yerde bence satışı

Satış değil .. Sadece o bilgilendirme.. Ben sitesinin değerlendirilmesini istiyorum
Mesaj07.07.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim zaten yasak film izletmek kim alcakki bedava stemde git bi com.lu forum sitelerinde aç konunu rlarda alırlar :
Mesaj07.07.2012, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evren şimdi sen temayı böyle paylaşıosunda... Kaynak kodlarındna adamın bırı alsa paylaşsa ne yapıcan? Resim olarak Paylascaktın bence. Bu arada tasarımı değerirsek gayet güzel. Fakat satışı söz konusu olursa alacak bir arkadaş olur mu sanmam. Zaten .com site açar wp teması kurarım Smile
Mesaj07.07.2012, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
Evren şimdi sen temayı böyle paylaşıosunda... Kaynak kodlarındna adamın bırı alsa paylaşsa ne yapıcan? Resim olarak Paylascaktın bence. Bu arada tasarımı değerirsek gayet güzel. Fakat satışı söz konusu olursa alacak bir arkadaş olur mu sanmam. Zaten .com site açar wp teması kurarım Smile

Kaynak kodundan alması zor.. Şifreli .. O yüzden tasarım fiyatı düşük ..
Mesaj07.07.2012, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

cinemaxi yazmış:
chickenblog yazmış:

Kaynak kodundan alması zor.. Şifreli .. O yüzden tasarım fiyatı düşük ..

Alan alır tasarımı ben sana söyliim
Mesaj07.07.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Sen Onlara Bakma Tasarımın GAYET Güzel ChickenBloQ'Un Dediği Gibi Alan Alır Bosver...
Mesaj07.07.2012, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

Prison Break Alcatraz gibi dizileride eklersen iyi olur valalha bazen bulamıyorum güzel olmuş site başarılar
Mesaj07.07.2012, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog : Tabii alan alırda. Herkesin aklında para var. Kim verecek. Anca sitesini güzel görmek isteyen zengin biri. Yoksa alan zor çıkar.

toplist37: Teşekkürler Kardeşim. 3 günümü aldı. İnşallah hayrını görürüm..

radyo-iddaa: Sadece tanıtım amaçlı açtım. Eğer gerçekten böyle bir site yönetmek istersem fikrini dikkate alırım.

Önceki mesajları göster: