Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2012, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Ufuk UNSAL Serisi Daha ! | UnsalDİZAYN.TR.GG

Merhaba Takipçilerimiz.Web Sitemizde Yenilik Yapma Zamanı Geldi.Bizde Değişik Vakti Gelerek Bir Kaç Değişiklik Yapalım Dedik.Web Sitemizde Fikir Kullanıcılarına Vermek İçin Bir Çok Seyler Geldi Aklımıza.Fakat Sitemizi Hiçbiri Hazırlamaya Yetmezdi!Bizde Aklımızdan Düşünerek Daha Farklı Şeyler Hazırlamaya Karar Verdik.Aslında Tasarıma Başlardan Hiç Boyle Değildi Düşüncelerimiz.Daha Değişikti.Sonra Oydu,Buydu,Şuydu Diyerek Bunu Yapmak İstedik Ve Başardık!

Tasarım Yapımcısı: Ufuk Remzi Unsal,Kadircan Çetinkaya

Tasarım Sunum,Yapım Tarihi:12.07.2012

Tasarım Sürümü: Beta

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hepsi Bs & Size Hizmet EDİYORUZ!
Mesaj22.07.2012, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten oldukça güzel;

Tavsiyeler:
--> Bannerine köprü yapmışsın. Editörde köprü yaptıktan sonra resim kenarlığını 0 yaparsan bu resmin etrafındaki siyah çerçeveden kurtulabilirsin,

--> Siteye biraz renk katarsan daha da güzel olabilir,

-->Arkaplana koyduğun patternin scale'sini biraz kısarsan ve opaklığını biraz düşürürsen daha da şık durur diye düşünüyorum,

-->Yazılarda Outer Glow'un size değerini 2 yaparsan ve drop shadow 'un size'ını 2 ve gölge açısını 90 derece yaparsan daha da güzel olabilir...

Site yapımında başarılar dilerim. Yardım ve destek için başvurabilirsin, kolay gelsin...
Mesaj22.07.2012, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Siten oldukça güzel;

Tavsiyeler:
--> Bannerine köprü yapmışsın. Editörde köprü yaptıktan sonra resim kenarlığını 0 yaparsan bu resmin etrafındaki siyah çerçeveden kurtulabilirsin,

--> Siteye biraz renk katarsan daha da güzel olabilir,

-->Arkaplana koyduğun patternin scale'sini biraz kısarsan ve opaklığını biraz düşürürsen daha da şık durur diye düşünüyorum,

-->Yazılarda Outer Glow'un size değerini 2 yaparsan ve drop shadow 'un size'ını 2 ve gölge açısını 90 derece yaparsan daha da güzel olabilir...

Site yapımında başarılar dilerim. Yardım ve destek için başvurabilirsin, kolay gelsin...

Öncelikle Teşekkür Ederim,Yorumunuz İçin...
Mesaj23.07.2012, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Bir Şey Yapılmaya Muhtaç Bir Site Değil Tasarım Güzel,Düşünce Güzel ama Bence Üst Menü Geliştirilmeli Wink Başarılar...
Mesaj23.07.2012, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunlarbilecik yazmış:
Çok Bir Şey Yapılmaya Muhtaç Bir Site Değil Tasarım Güzel,Düşünce Güzel ama Bence Üst Menü Geliştirilmeli Wink Başarılar...

Öncelikle Sizlere Saygım sonsuz...
teşekkür ederim.üst menülü yapınca menüde bozulma oluyor.oyuzden boyle yaptık..
Mesaj23.07.2012, 06:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncell!
Önceki mesajları göster: