Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2012, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Dosya Nasıl Yüklerim??

GOOGLE GİRDİM SİTE HAKKINDA GELİŞTİRME PROGRAMI DAHİLİNDE BANA BİR DOSYA İNDİRTTİ BUNU SİTEME YÜKLEMEMİ İSTİYOR ??? YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...

Dipnot : Konu başlıgın baş harflerini büyük yazınız : | Ciz-Dizayn |

En son basamak tarafından 02.08.2012 02:58:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.07.2012, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: DOSYA NASIL YÜKLERİM??

basamak yazmış:
GOOGLE GİRDİM SİTE HAKKINDA GELİŞTİRME PROGRAMI DAHİLİNDE BANA BİR DOSYA İNDİRTTİ BUNU SİTEME YÜKLEMEMİ İSTİYOR ??? YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...

Smile guzel kardesim o google botudur ayni zamanda indirdigin yerde html koduda veriyor asil sana o lazim tr gg sitesine jpg resim haric hic bir dosya yukleme yetkin yok.
Kisaca o indirdigin yerden html kodunu al ya meta taglarin icine yerlertir. yada html body iceresinde bir yerlere. benim hatirladigim yontemlerden biri idi bu.
googlenin sana bu kodu vermesinin sebebi siteni belli araliklarla ziyaret ederek sitenin durumunu kontrol etmek.
hic bir sey bilmiyorsan google sitemi nasil tanitirim diye bin bir tane konu zaten bedava sitem forumunda mevcut. iyi forumlar
Mesaj27.07.2012, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: DOSYA NASIL YÜKLERİM??

basamak yazmış:
Dosyalar sitelere ftp yoluyla yükleniyor dostum.. Maalesef tr.gg henüz bu özelliği sağlamıyor.