Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2012, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Problemi

Öncelikle bu konuşmam kendi sitemi aşşalayıcı bir konuşma değildir.
Bildiğiniz gibi bs dede iyi siteler var hitler ve tasarım açısından
ama bu sitelere biraz kızgınım kızgın değil ama kırgın diyelim.
6 7 tane site hitleri iyi olan siteler var
çalışkan blog , ibrahim ahi , osman talay , html codum ve 2 3 tane daha
bu sitelerden tasarım ve içerik açısından faydalınıyorum eyvallah ama
yeni sitelerinde önünü açın lütfen karşılıklı reklam yapalım mı dediğmiizde
hitlerimizi sormayın yeni siteyiz sonuçta ne bekliyorsunuz yani demek istediğim
6 7 tane site ile değil hep beraber hareket edelim mesela ben tasarım yapmayı falan bilmiyorum ama kimse yardım etmiyor ve öğrenemiyorum kimse annesiinin karnından tasarımcı olarak çıkmadı illaki birilerine de bişeyler öğretildi ama bize öğretilmiyor şikayetim bu okuyanlar saolsun arkadaşlar.
Mesaj27.07.2012, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hehehe Very Happy Kardeş bsde 10 site açan varsa en az 5 tanesi html,css kod tasarım , vs. Videolu ders sitesi. Seninki biraz yanlış olmuş.Biraz araştır gezin derim. Öğrenmek için çabala herkes bir ayda grafiker olmuyor burdaki arkadaşların çoğunun bedava-sitemde 3-4 yıllık geçmişi var Wink
Mesaj27.07.2012, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Hocam , reklam problemi demişsin ama , senin açından bir problem.. Sen hiti yüksek sitelerle link takas yaptınmı. Yararı sana olur Smile Adam zararlı çıkmamak için hit soruyor. Yani bu durum senin açından kötü.. Eğer dediğin olsaydı , onların açısından kötü olacaktı Smile
Mesaj28.07.2012, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hehehe Kardeş bsde 10 site açan varsa en az 5 tanesi html,css kod tasarım , vs. Videolu ders sitesi. Seninki biraz yanlış olmuş.Biraz araştır gezin derim. Öğrenmek için çabala herkes bir ayda grafiker olmuyor burdaki arkadaşların çoğunun bedava-sitemde 3-4 yıllık geçmişi var .

İçerik açısından farklı bir site yapmak istedim sadece,emeklerime saygım var ama 4 kere reklam istedim 4.ündede ses çıkmadı cevap bile vermiyorlar.
Mesaj28.07.2012, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam , reklam problemi demişsin ama , senin açından bir problem.. Sen hiti yüksek sitelerle link takas yaptınmı. Yararı sana olur Adam zararlı çıkmamak için hit soruyor. Yani bu durum senin açından kötü.. Eğer dediğin olsaydı , onların açısından kötü olacaktı

Ben zararlı çıksın demiyorum ama herkes +500 userler başlamadı bs ye illaki onlarında böyle bir geçiş dönemleri olmuştur onlara da biri yardım etmiştir ama ne yazıkki bs de şuan tasarıma hitlere falan yardım edecek biri yok.
Mesaj28.07.2012, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba dostum..
Bak ben kendime kadar tasarım cizmek kodlamak icin cok cabaladım hep inretnetden dersler izledim ama ordakiler yetmedi 'yusufberki' diye bi arkadaş sag olsun yardım ettı ögretdi hit konusuna gelince ne kadar icerik güzel okadar iyi biraz zaman gerekicek banada mesaj atmısın senden sımdı 125x125 bannerini istiyorum dostum özel mesajdan yolla..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj28.07.2012, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Problemi

finalhaber yazmış:
6 7 tane site ile değil hep beraber hareket edelim mesela ben tasarım yapmayı falan bilmiyorum ama kimse yardım etmiyor ve öğrenemiyorum kimse annesiinin karnından tasarımcı olarak çıkmadı illaki birilerine de bişeyler öğretildi ama bize öğretilmiyor şikayetim bu okuyanlar saolsun arkadaşlar.

Kardeş bu işler öğrenmeye bağlı. Bazı siteler bu işi iyi öğreniyor çok iyi yapıyor. Ama bencede hiti iyi olan siteler yeni sitelere yardım etmeli en azından.

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj28.07.2012, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Problemi

finalhaber yazmış:

Kardeş bu işler öğrenmeye bağlı. Bazı siteler bu işi iyi öğreniyor çok iyi yapıyor. Ama bencede hiti iyi olan siteler yeni sitelere yardım etmeli en azından.

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj28.07.2012, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
Mesaj28.07.2012, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Merhabalar,
Bedava-Sitem'de az zaman geçirmiş, bu piyasada bir süredir bulunan biri olarak şunu diyebilirim ben şahsen hiti benden 250 düşük olan sitenin reklamını siteme takas usulü almam o sitenin bana faydası olmaz helde pr3 siteye pr0 bir sitenin reklamını takas diye almak pek mantıklı olmaz. Kısacası ilk başlarda yalnızsınız bedava-sitemde hit yapmak çok basitdir forumda soruları cevaplayın forumda zaman geçirin çevre kurun sitenizi güncel ve düzenli tutun kafadan hitiniz +100 olur Wink

Hayırlı Ramazanlar,
Muhammet Dilmaç,

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.07.2012, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Öncelikle Merhabalar,
Bedava-Sitem'de az zaman geçirmiş, bu piyasada bir süredir bulunan biri olarak şunu diyebilirim ben şahsen hiti benden 250 düşük olan sitenin reklamını siteme takas usulü almam o sitenin bana faydası olmaz helde pr3 siteye pr0 bir sitenin reklamını takas diye almak pek mantıklı olmaz. Kısacası ilk başlarda yalnızsınız bedava-sitemde hit yapmak çok basitdir forumda soruları cevaplayın forumda zaman geçirin çevre kurun sitenizi güncel ve düzenli tutun kafadan hitiniz +100 olur Wink

Hayırlı Ramazanlar,
Muhammet Dilmaç,

aynen öyle. Zamanında bizlerde yalnızdık..
Mesaj28.07.2012, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim içeriğim değişik ve ilgi çekmeyebilir ama kimsenin yardım etmemesi çok kötü bir durum gerçekten mesela şuan elimde bir tasarım var ama içini nasıl düzenleyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok eminim ki sizlerde eminim bir zamanlar öylesinizdir benim foruma konu açarak amacım yardım edilmek birbirimize karşı daha yardımcı olmaktı.

ilginiz için çok saolun.
Mesaj28.07.2012, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

finalhaber yazmış:
Benim içeriğim değişik ve ilgi çekmeyebilir ama kimsenin yardım etmemesi çok kötü bir durum gerçekten mesela şuan elimde bir tasarım var ama içini nasıl düzenleyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok eminim ki sizlerde eminim bir zamanlar öylesinizdir benim foruma konu açarak amacım yardım edilmek birbirimize karşı daha yardımcı olmaktı.

ilginiz için çok saolun.

Hiçbirimiz bu günlere annemizin karnından çıktığımız gibi bu halde gelmedik. Benim şuanki bilgimin çoğunu bs sayesinde edindim bsdeki bilgiminde %90'ı webninjası sayesinde idi. Araştırarak herşey öğrenilebiliyor bunu yaşadığımdan biliyorum.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.07.2012, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bak benim önceden bir oyun sitem vardı.
bekoyunn diye.Sitede hiçbir şey bilmiyordum,iceblueking'in yaptığı tasarımları kullanıyordum,forumda hangi başlığın nereye açılcağını bilmediğim için saçma sapan başlıklar açıyordum.Ama Şimdi? Şükür kendime yetecek kadar bilgim var.Photoshopta kendimce başarılıyım,css konusunda ilerlemeler kaydediyorum.Şu anda sadece ciziyorum kodlayamıyorum ama Şuanda
Hepimiz Paylasim61 Abinin Dediği gibi annemizin karnından çıktığımız gibi bu hale gelmedik.Öğrendik.Sende öğreniceksin.Kendime göre çevrem var çoğu kişi beni tanıyor.Birileriyle reklam mı yapmak istiyorsun? Tamam Hiti geçtim ama önce sitene düzgün bir tasarım koy.Css bilmiyorsan iceblue tasarım koy ama yinede koy.Hitin yetmiyorsa adam tasarımını görünce düşünür bari.Reklam yapacağı konusunda söz veremem ama DÜŞÜNÜR.Videolar izle,Bol Bol sitelerde gez..Ziyaretçi Defterlerine olumlu yorumlar yaz..Forumda Soru Cevapla..Çevre Edin.Bol Bol video izle..Bilmediklerini öğren.Öğrenemiyorsan öğrenmeye çalış.Öğrenemezsen de "Öğrenmeye Çalıştım" De..
Mesaj28.07.2012, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bak benim önceden bir oyun sitem vardı.
bekoyunn diye.Sitede hiçbir şey bilmiyordum,iceblueking'in yaptığı tasarımları kullanıyordum,forumda hangi başlığın nereye açılcağını bilmediğim için saçma sapan başlıklar açıyordum.Ama Şimdi? Şükür kendime yetecek kadar bilgim var.Photoshopta kendimce başarılıyım,css konusunda ilerlemeler kaydediyorum.Şu anda sadece ciziyorum kodlayamıyorum ama Şuanda
Hepimiz Paylasim61 Abinin Dediği gibi annemizin karnından çıktığımız gibi bu hale gelmedik.Öğrendik.Sende öğreniceksin.Kendime göre çevrem var çoğu kişi beni tanıyor.Birileriyle reklam mı yapmak istiyorsun? Tamam Hiti geçtim ama önce sitene düzgün bir tasarım koy.Css bilmiyorsan iceblue tasarım koy ama yinede koy.Hitin yetmiyorsa adam tasarımını görünce düşünür bari.Reklam yapacağı konusunda söz veremem ama DÜŞÜNÜR.Videolar izle,Bol Bol sitelerde gez..Ziyaretçi Defterlerine olumlu yorumlar yaz..Forumda Soru Cevapla..Çevre Edin.Bol Bol video izle..Bilmediklerini öğren.Öğrenemiyorsan öğrenmeye çalış.Öğrenemezsen de "Öğrenmeye Çalıştım" De..

Saol kardeşim de.benim tasarımım var zaten ama içerikler nasıl dolucak bilmiyorum o yuzden yani yardım edebilirmisin ?
Önceki mesajları göster: