Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2012, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Ağustos'da romanım kitapçılarda!..

Arkadaşlar bir daha ki ay kitapçılarda 2359, Adem'le Havva'nın Son Aşkı adlı bir eser görürseniz işte o benim kitabımdır.. Smile
Mesaj25.07.2012, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi yayınevi ?
isim neden öyle
ilk olmayacak mıydı ?
Mesaj26.07.2012, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakın Plan Yayınları..

Konu gelecekte geçtiği için isim ilk değil son olarak düşünüldü..
Mesaj27.07.2012, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm anladım
sanırım gelecekte de insan sayısı havva ve adem (a.s) olmak üzere ikiye düşecek ve son aşk olacak.
İlginç cidden,okumak isterdim.
Mesaj27.07.2012, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bulursam alıcam
Mesaj27.07.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Belki bunu söylemek bana düşmez ama kitap, sizlerinde belirttiği gibi çok ilginç ve ilgi çekici bir hikayeye sahip.

Henüz mizanpaj aşamasında olan kitabımı Ağustos'da D&R, Remzi ve İnkılap Kitabevinden alabilirsiniz..
Mesaj27.07.2012, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben alırım merak ettim Smile
Mesaj27.07.2012, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende alacaklar arasındayım. Beklentim büyük, umarım yanılmam. Rolling Eyes
Mesaj28.07.2012, 03:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alacağım , ilgi çekici ve sürükleyici bir kitap canlandı gözümde Smile
Mesaj28.07.2012, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Bende alacaklar arasındayım. Beklentim büyük, umarım yanılmam. Rolling Eyes

Teşekkür ederim.. Benimde beklentim büyük Smile
Mesaj28.07.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımmm konu ilginçe benziyor Smile Alıp okuyacağım Smile Başarılar Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.07.2012, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Hımmm konu ilginçe benziyor Smile Alıp okuyacağım Smile Başarılar Smile

Teşekkür ederim Smile
Mesaj29.07.2012, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar, kitabını bulursam mutlaka okurum.
Mesaj30.07.2012, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

fayecy2 yazmış:
başarılar, kitabını bulursam mutlaka okurum.
Teşekkürler. Merak edenler için;

2020'nin gösterişli İstanbul'u ve onun cıvıl cıvıl sokaklarında başlayan mutlu bir hikayenin hüsran içinde son bulmasıyla bambaşka bir hikayeye, bambaşka bir serüvene ve bambaşka bir doğuşa şahitlik eder insanoğlu...

20'li yıllardan, büyük büyükanneden kalan bir vasiyet, yeni bir asırda, yani 2100'de asimile olmuş bir torunu; sıfırdan inşa edilmiş bir ülkede, belli bir milliyete sahip olmayan ve tam anlamıyla dünya ülkesi olmuş bir diyarda kahraman edebilir miydi?
Geçmişte yatan ve geleceği aydınlatan cevapları gün yüzüne çıkartan asimile bir akademisyenin fantastik ve karman çorman hayatı. Hedefleri pesinde koşan genç bir profesör ve onun pesinden kosan iki cazibeli kadın. Aşk ve seks. Başına gelen onlarca ilginç deneyim. Adam ile Havva’nın aşkı ve yeni asırın yeni insanlarının yeni söylemi; Adem ile Havva’nın aşkı.
Geleceğin evleri, otomobilleri, şehirleri en önemlisi insanları oldukça gerçekçilikle ele alınan bu romanda ayrıca kıyamet, aşk, ilk ve son insan çelişkisi oldukça öne çıkıyor.
Geçmişin geleceği yönlendireceğini hangimiz düşünebilirdik ki? Adam adındaki bu karakterin sansasyonel hayatı ve onun olağandışı mazisinin işlendiği roman, aslında hayatın ne kadar manasız olduğunu gösteriyor.
Geçmişte başlayan sürükleyici bir hayat hikâyesi vasiyet yolu ile bambaşka bir hayat görüşüne sahip, doğru ile yanlışın ne olduğunu bilse de aslında hiçbir şey bilmediğini savunan bir insanla gelecekte devam eder.
Nasıl var olduğunu bilmediğin gibi nasıl yok olacağını da bilmemek insanların hiçbir şey bilmediğini kanıtlıyor oluyorsa, o zaman ne biliyoruz? mantalitesinde ki bu yenidünyanın yeni insanı, olağandışı hayat görüşleriyle yeni bir akım başlatır. Natürist’lik…
Nasıl bir kimliğe sahip olduğunu hayatı boyunca anlayamamış, dünyanın gizemlerini hiçbir fizik kuralına sığdıramayan, yaşamın gerçek olup olmadığını, bedeninin var olup olmadığını kavramaya çalışan ve gördüğü dünya hayatının, insanların ve kendisinin değil, görmediklerinin; meleklerin, Allah’ın gerçek olduğunu düşünen akıl almaz düşüncelerle tıka basa dolmuş bir karakterdir Adam. Yaşadıkları ile kendisini yoğurmuş, hayat deneyimleriyle diğer insanlardan oldukça farklı bir kişiliğe sahiptir
Gelecek, yeni düşünceler, yeni insanlar, yeni şehirler ve yeni teknolojiler getirse de geçmişi kirlidir. Kaybolan bir mega kent vardır ortada…
Kaybolan şehirde, İstanbul’da yaşamış ünlü bir profesörden kalan vasiyetin Adam’la olan bağlantısı nedir? Adam, kendisine bir asır sonra ulaşan vasiyeti insanoğullarıyla paylaşır ve çok ilginç geri dönüşler alır.
Geçmişin mazisine gizlenmiş bu sırlar sadece bir kehanetten ibaret mi? Peki ya İstanbul'un haritadan silinişi ve yerine sıfırdan inşa edilmiş bir eyalet kurulması. İstanbul, yüzyıllardır sürdürdüğü egemenliğini ne oldu da daha fazla sürdürmedi?
İçeriği ezan saatleri, yıldız hareketleri, Kuran-ı Kerim, İncil ve sayılar olan bir vasiyet bir asır sonra, bir ulusu nasıl aydınlatabilirdi ki? Tüm bu soruların cevabı 3 bölümlük bir konferansla insanlığa aktarılabilir mi? İstanbul'un sırları, Bizans ve Türkler hakkındaki sırlar, Türkler ve Müslümanlar arasında ki bağ ve daha birçok SIRADIŞI sır! Kanıtlanmış teorileri duyunca nasıl tepki vereceksiniz? Kendini kahraman diye tanıtan Adam, insanoğlunu kurtarabilecek mi?
Önceki mesajları göster: