Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2012, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Hosting Alana Domain 2 TL! (Kampanya)

Bu kampanyayı farketmemiş olanlar için bu başlığı açtım. IHS Telekom ismini duymamış olabilirsiniz belki ama nette biraz araştırmanız yeterli olacaktır. Direkt konuya girelim...

Kampanya Bilgileri
Kampanya Bitiş Tarihi: 03.06.2013

Değerli Kullanıcılarımız;

IHS Telekom 'dan alacağınız 1 Yıllık yeni hosting ürünü ve bu ürüne bağlı 1 Yıllık yeni .com .net veya .org uzantılı domain ilk yıl için sadece 2 TL.

Kampanya Şartları

- Kampanya sadece yeni tescil edilecek .com, .net veya .org uzantılı alan adı uzantıları için geçerlidir.
- Kampanya sadece 1 Yıllık Yeni Hosting ürünü ve bu ürüne bağlı 1 Yıllık yeni alan adı tescili siparişi verildiği hallerde geçerlidir. Burada "yeni"kampanyaya tabi olan hosting ve alan adı tescil servislerinin önceden IHS de bulunmadığını ifade eder
- 2 TL lik kampanya fiyatı 1 Yıllık Hosting ürünü ve bu ürüne bağlı 1 Yıllık alan adı tescili siparişi verildiğinde; otomatik olarak alışveriş sepetinde görüntülenir.
- Kampanyadan faydalananan tüketicilerin hosting ürünü için iade talep etmeleri durumunda, kampanya haklarından feragat etmiş olurlar. Bu durumda; kampanya ile birlikte tescil edilen alan adının 1 yıllık kampanyasız satış fiyatı, ödenen toplam tutardan düşülerek ücret iadesi yapılır.
- IHS Telekom haber vermeksizin, kampanyayı sonlandırabilir yada şartlarını değiştirebilir.

Umarım işinize yarar ki benim yaradı. Rolling Eyes
Mesaj31.07.2012, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tam anlayamadım Vahap 2 TL yi nereye verip site açıcağız Rolling Eyes
Mesaj31.07.2012, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tarz kampanyalarda genelde uzatma ücreti ilk yılın acısını çıkartır cinsten oluyor ama bilemiyecem Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj31.07.2012, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.ihs.com.tr

Umarım modlar yanlış algılamazlar. Üstten gerekli işlemi yaptırabilirsin.
Mesaj31.07.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

natroda hosting alana domain bedava Very Happy
Mesaj31.07.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Bu tarz kampanyalarda genelde uzatma ücreti ilk yılın acısını çıkartır cinsten oluyor ama bilemiyecem Smile

Yeap aynen öyle ki zaten belirttim. Laughing
Mesaj31.07.2012, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Katılıyorum
Mesaj31.07.2012, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:
paylasim61 yazmış:
Katılıyorum

Başlığı bu riski almak isteyenler için açtım zaten. Cool