Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2012, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Ne Olur Yardım Edinnn

Merhaba herkeze 2 sene önce mertkoseoglutrgg sitem vardı kapanmıstı onun yerine sımdı yenı bır sıte actım tasarımını yaiyoruzdan aldım ve nerdedeyse tumunu editledim

içerik bolumu bile yoktu tasarımda copright bolumunde cıkıyoruduk yazdıklarım div ile düzelletim hepsini neyse ama benım bir sorunum var arkadaslar tasarım ustundekı .pngnin heigth i çokmudur ne yanı .png background bir pay var tasarımın ustunde buda sitenın üstü ile tasarımım arasında bosluga neden oluyor herseyi denedim inanın 1px bile oynasam site dağılıo

ben gecen sene bir reklam gizleme de gormustum aslnda bunu yine arıyorum ama bulamıyorum şöyleki sitem acıldıgı zaman scrollbardan 10 20 px aşağıya kaysın sitemın üstündekı bosluk kapansın nette aramadıgım site kalmadı tek umudum bs forum yardım edecke var mı ? herekze hayırlı ramazanlar...
Mesaj31.07.2012, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam gizleme kodunu mu istiyorsunuz
Mesaj01.08.2012, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır hocam orada örnek verdim ben tek istediğim sitem açıldığında biraz scrollbaraşağıya kaysın ve tasarımın ustundekı boslukk kapansın mesajın ıcın tsk ederım
Mesaj01.08.2012, 00:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam margin-top değeriyle oynama yaptınızmı ?
Mesaj01.08.2012, 00:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncellikle yorumun için tesekkur ederım kardesım yaptım div id ust den oynadım
ama 1px bile oynasam tasarım bozuluyor ./
Mesaj01.08.2012, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam alimengude gormustum reklamı gızlıyordu bu kodla yaa yanı scrollbar asagıya kayıyorr tasarım yukarı cıkıyor ve ziyaretcı bs reklamından rahatsız olmuyor gormuyor bıle ama kaydırma cubugnu mause ile oynayınca goruyordu hani bir sayfanın içinde birden çok sayfa acarsın ya mesela uzun bir metın dusun a,b,c,d üstten yazmıs abcd dşe lnk vermıs aa dur ornek verem http://alimengu.tr.gg/Css-Font--Oe-zellikleri.htm bak tıkla o linklere font family felan scrollbar oraya gıdıo benım demek ıstedım sıtem acıldı zaman ıstedıgım olcude asagıya ınsın lutfen yardımcı olurmusunz ?
Mesaj01.08.2012, 01:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

webnetlebi yazmış:
hocam alimengude gormustum reklamı gızlıyordu bu kodla yaa yanı scrollbar asagıya kayıyorr tasarım yukarı cıkıyor ve ziyaretcı bs reklamından rahatsız olmuyor gormuyor bıle ama kaydırma cubugnu mause ile oynayınca goruyordu hani bir sayfanın içinde birden çok sayfa acarsın ya mesela uzun bir metın dusun a,b,c,d üstten yazmıs abcd dşe lnk vermıs aa dur ornek verem http://alimengu.tr.gg/Css-Font--Oe-zellikleri.htm bak tıkla o linklere font family felan scrollbar oraya gıdıo benım demek ıstedım sıtem acıldı zaman ıstedıgım olcude asagıya ınsın lutfen yardımcı olurmusunz ?
Hocam çapa dediğimiz olay o. Yukarıya reklamı kapatmak için tıklayın yazısı eklersin. Yazıya tıklayınca scrollbar aşağı iner.
Mesaj01.08.2012, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onun Site Açıldıgı Anda Devreye Gireni Lazım.

Yardımcı Olabilecek Arkadaslara Css mi Atayım Bir Bakın İsterseniz.
Mesaj01.08.2012, 01:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

webnetlebi yazmış:
Onun Site Açıldıgı Anda Devreye Gireni Lazım.

Yardımcı Olabilecek Arkadaslara Css mi Atayım Bir Bakın İsterseniz.
Araştıracağım hocam.
Mesaj01.08.2012, 01:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah razı olsun bende arastırıyorum teşekkğür ederm konu günceldir yardımcı olabilecekler öm atsn hayırlı sabahlar herkeze
Mesaj01.08.2012, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek istedigin reklamı gizliyip , reklam koduyla istedigin yere koymakmı
Mesaj01.08.2012, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadalar derdımı neden anlatamıyorum ? konunun basından beri okumayıp sadece son veerdiğin örneklere bakıyorsunuz galiba.. SİTEMİN ÜSTÜNDE BOŞLUK VAR BUNU KAPATMAK İSTİYORUMMMM AMA TASARIMDA OYNAMA YAPAMİYORUMMMM

BENDE DİYORUM Kİ SİTEM ACILDIGINDA OTOMATİK SCROLLBAR VARYA KAYDIRMCUBUGU I BİRAZCIK ASAĞI İNSİN KENDİLİĞİNDEN BÖYLECE TASARIMIN ÜSTÜNDEKİ BOŞLUK KAPANACAK
Mesaj01.08.2012, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

webnetlebi yazmış:
Arkadalar derdımı neden anlatamıyorum ? konunun basından beri okumayıp sadece son veerdiğin örneklere bakıyorsunuz galiba.. SİTEMİN ÜSTÜNDE BOŞLUK VAR BUNU KAPATMAK İSTİYORUMMMM AMA TASARIMDA OYNAMA YAPAMİYORUMMMM

BENDE DİYORUM Kİ SİTEM ACILDIGINDA OTOMATİK SCROLLBAR VARYA KAYDIRMCUBUGU I BİRAZCIK ASAĞI İNSİN KENDİLİĞİNDEN BÖYLECE TASARIMIN ÜSTÜNDEKİ BOŞLUK KAPANACAK

http://img.webme.com/pic/w/webnetlebi/asasa.png

Bakın Scrollbar birazcık ağaıya inik bir sekilde acıldıgı için site boşluk gitmiş gibi gözüküyor mutlaka bir kodu olmalıı
Mesaj01.08.2012, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamı alta almak istiyosanız önce bişiler y azığ link verin linde diğer yazın ve linke header divinin ismini #headerdivismi şekline yapınız

ÖRN: #ust

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj01.08.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkdaslar sonunda buldum uğrasa uğrasa #ust kısmındaki yere margin-top:-99 ekledim ve sorunu çözdüm Allah herkezden razı olsun sağolun herkeze tesekkur edıorum sağlıcakla...
Önceki mesajları göster: