Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2012, 06:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım ve Kodlama (Css Tabanlı) İstekler Sadece Buradan..!

Çok fazla gereksiz ve kural dışı mesajlardan dolayı başlık yenilenmiştir..! Lütfen altta belirtilen kurallar çerçevesinde mesajlarınızı yollayın. En çok yapılan hatalar için uyarılar :

Tasarım Çizecek Grafkerlere ;
Arrow Grafiklerimiz, lütfen yaptığınız tasarımların önizleme ve kodlarını istekte bulunan kişiye özel mesaj yoluyla gönderin. Daha sonra bu başlıkta yaptığınızı söyleyin yeter...
Arrow Tasarım isteklerine bakacak grafikerler, isteklere bakacaklarını belirtmelerine gerek yok... İstekler gelince yaparsınız...
Arrow Grafikerlerimizi seçerken aranızdan birini de 5 sayfa da 1 kez yapılan tasarımların kimlere yapıldığını belirtmeleri için bir mesaj göndermelerini rica ediyorum... Aksi taktirde 3 veya 2 ay sınırını aşanlar olacaktır...

Tasarım Çizdirecek Üyelere ;
Arrow Yapılan tasarım hakkındaki yorum ve teşekkürünüzü grafikerlerimize özel mesajdan gönderin...
Arrow Tasarım isteğinde bulunduktan sonra tekrar isteğin yapılması için mesaj yazmayın. Eğer çok uzun süre tasarımınız yapılmazsa ozaman herhangi bir grafikere özel mesaj yolu ile ulaşın...

Arrow Bundan sonra Tasarım isteklerinizi Forumda değil bu başlık altından yapınız. (!)
Arrow Bundan sonra açılan Tasarım istek başlıkları kilitlenecektir.
Arrow Tasarım isteğinde bulunurken, istediğinizi ayrıntılı bir şekilde belirtiniz. (!)
Arrow Ayrıca 3 ayda sadece bir tasarım isteğinde bulunabilirsiniz. (!)
Arrow 2 Ayda yalnızca bir kodlama isteğinde bulunabilirsiniz... (!)
Arrow Bu süre zarfı geçmeden 2. bir istekte bulundugunuz taktirde ikinci isteğinizi yerine getirilmeyecektir.
Arrow Lütfen Tasarım isteklerinde bulunurken aşağıdaki formu doldurunuz.(!)

Örnek Tasarım İstek Formu :
Temel Tasarım dili : Css Ice Blue, Red blue, Istediginiz tasarimin dilini belirtiniz, Ôrnek css tabanli site istiyorum.
Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz
Sitenizin Konusu : Blog
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

Örnek Kodlama İstek Formu :

Kodlanacak Tasarımın Full Resmi : [Doğru böldüğünüze eminseniz 3'e ayrılmış şekilde de yollayabilirsiniz..]
Kodlanacak Tasarıma Eklenecekler :
Eklentiler : [Eklentiler için .psd dosya verebilirsiniz.. Çok daha net ve güzel olur...

En son grafikdizayn tarafından 18.09.2012 17:15:45 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj01.08.2012, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : CSS
Tasarımın Rengi : Mavi (Mert Abinin imzasındaki renkten Very Happy )
Başlık Resminde Neler Olsun? : Logoda "ArdiLLan" ve "saçma sapan bi blog..." yazıları olsun. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 2 menü istiyorum biri sağ tarafta diğeri ise üstte olsun.
Mesaj01.08.2012, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım İsteği

Temel Tasarım dili : Css Tabanlı Bir Site İstiyorum.
Tasarımın Rengi : Mavi,Beyaz
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde Css,C# ifadeleri olsun ve sitemin adı olsun. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj01.08.2012, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuanda isteklere ben cevap vermiyecegim GRAFİKER'lik seçimlerinden sonra başlıyacagım Wink
Mesaj01.08.2012, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
Şuanda isteklere ben cevap vermiyecegim GRAFİKER'lik seçimlerinden sonra başlıyacagım Wink

Konu dönmesin ama ben grafiker olduğumda önce deneme grafikerdim şimdide burda böyle olursa işi zor bekleyenlerin

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj01.08.2012, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css
Tasarımın Rengi : Mavi Siyah
Sitenizin Konusu : Radyo
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlıkta radyo ile ilgili bir resim olsun ve web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...Aynı zamanda en altta da bir adet 468*60 reklam alanı olsun. Ayrıca duyuru bölümüde olsun.Gerisi hoş ve estetik bir tasarım.

Kolay gelsin
Mesaj01.08.2012, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css
Tasarımın Rengi : Gri,Beyaz,Mavi
Sitenizin Konusu : Blog/Genel
Başlık Resminde Neler Olsun? : Farketmez.Ama Yanında da 468x60 reklam yeri olsun
Mesaj01.08.2012, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlatmak istediğiniz tasarım varsa ÖM ile yada Buradan bana bildirin arkadaşlar konuyu takip ediyorum...
Mesaj01.08.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css tabanlı
Tasarımın Rengi : Canlı renkler (Cırtlak olmasın lütfen)
Sitenizin Konusu : Flash oyun sitesi
Başlık Resminde Neler Olsun? : Flash oyun kahramanları olabilir.
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Flash oyun sitesi için gerekli olabilecek muhtemel şeyler olabilir. Sol tarafta oyun kategorileri, sağ tarafta oylama,en çok oynananlar gibi kutular olabilir, copyright alanı düzenlenebilir olmalı.
Teşekkür ederim...
Mesaj01.08.2012, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarım

Temel Tasarım dili : Css tabanlı site istiyorum.
Tasarımın Rengi : Turuncu, Gri
Başlık Resminde Neler Olsun? : AlprKc yazan logo ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun. 125*125 reklam yeri menünün altında ve mini dostlar bölümü olsun. Ayrıca bir adet üst menü de olsun. Üst menü açılır olsun. Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun. Yani kodlarından değiştirilebilsin.

Teşekkür Ederim...
Mesaj01.08.2012, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım ve Kodlama (Css Tabanlı) İstekler Sadece Buradan

grafikdizayn yazmış:
Çok fazla gereksiz ve kural dışı mesajlardan dolayı başlık yenilenmiştir..! Lütfen altta belirtilen kurallar çerçevesinde mesajlarınızı yollayın. En çok yapılan hatalar için uyarılar :

Tasarım Çizecek Grafkerlere ;
Arrow Grafiklerimiz, lütfen yaptığınız tasarımların önizleme ve kodlarını istekte bulunan kişiye özel mesaj yoluyla gönderin. Daha sonra bu başlıkta yaptığınızı söyleyin yeter...
Arrow Tasarım isteklerine bakacak grafikerler, isteklere bakacaklarını belirtmelerine gerek yok... İstekler gelince yaparsınız...
Arrow Grafikerlerimizi seçerken aranızdan birini de 5 sayfa da 1 kez yapılan tasarımların kimlere yapıldığını belirtmeleri için bir mesaj göndermelerini rica ediyorum... Aksi taktirde 6 veya 3 ay sınırını aşanlar olacaktır...

Tasarım Çizdirecek Üyelere ;
Arrow Yapılan tasarım hakkındaki yorum ve teşekkürünüzü grafikerlerimize özel mesajdan gönderin...
Arrow Tasarım isteğinde bulunduktan sonra tekrar isteğin yapılması için mesaj yazmayın. Eğer çok uzun süre tasarımınız yapılmazsa ozaman herhangi bir grafikere özel mesaj yolu ile ulaşın...

Arrow Bundan sonra Tasarım isteklerinizi Forumda değil bu başlık altından yapınız. (!)
Arrow Bundan sonra açılan Tasarım istek başlıkları kilitlenecektir.
Arrow Tasarım isteğinde bulunurken, istediğinizi ayrıntılı bir şekilde belirtiniz. (!)
Arrow Ayrıca 6 ayda sadece bir tasarım isteğinde bulunabilirsiniz. (!)
Arrow 3 Ayda yalnızca bir kodlama isteğinde bulunabilirsiniz... (!)
Arrow Bu süre zarfı geçmeden 2. bir istekte bulundugunuz taktirde ikinci isteğinizi yerine getirilmeyecektir.
Arrow Lütfen Tasarım isteklerinde bulunurken aşağıdaki formu doldurunuz.(!)

Örnek forum :
Temel Tasarım dili : Css Ice Blue, Red blue, Istediginiz tasarimin dilini belirtiniz, Ôrnek css tabanli site istiyorum.
Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

banada oyun sitem için css flash oyun sitesi tasarımı yaparmısn ? sitemin adı Eğlence Sepeti

http://eglence-sepeti.tr.gg/ site linkim de bu
Mesaj01.08.2012, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

doublegametr : Formu doldurmadan istekte bulunmayın..! Konuyu iyice okuduktan sonra istekte bulunun...
Mesaj01.08.2012, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım Dili : Css Tasarım

Tasarım Rengi : Açık Kırmızı

Sitenizin Konusu: Flash Oyun Sitesi

Başlık Resminde Neler Olsun : Çizgi Film Kahramanları Mesela ; Sonic ,Pacman Vs. Veya Sadece Bu İkisinde Koysanız Olabilir. Sonic,Pacman

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Sitemin Güzel Bir Flash Oyun Sitesi Olmasını İstiyorum.Teması Sonic Ve Pacman Olsun.Menü Butonları Tasarım Üzerinde Olursa Güzel Olur.

Şimdiden Teşekkürler
Mesaj01.08.2012, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafikerlik başvurusunda bulunanlar bu konuya el atarsa sevinirim..! Grafiker olamazsanız bile bir yardımım dokundu dersiniz.. İyi Forumlar..

Sizde Grafikerlik Başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN...

En son grafikdizayn tarafından 02.08.2012 17:03:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.08.2012, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kapalı Biliyorum ama Açılınca Tasarımımı Yapabilirmisiniz .

Temel Tasarım Dili : Css Tasarım

Tasarım Rengi : Mavi ve Gri çizgili olursa sevinirim

Sitenizin Konusu: Metin2 Server

Başlık Resminde Neler Olsun : Metin2 Karakterleri Savaşçı , Sura , Ninja Gibi

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Sitemizin güzel bir pvp tasarımı olmasını istiyoruz. Öncelikle Yukarıda Bemumt2 yazarsa Sevinirim yazının sağ köşesinde savaşçı olabilir sol köşesinde ise ninja Menü Bölümü normal olsun ve facebook sayfamız sol alt köşede olursa sevinirim.

Facebook Sayfamızın Linkini Mesajdan Sorarsanız Herhalde iyi olur .
Önceki mesajları göster: