Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2012, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Adsense hakkında yardım

merhaba,

adsense yoluyla para kazanmayı düşünüyorum, lakin birkaç soru takıldı:

-Adsenseden reklam alınca adsenseye para ödüyor muyuz?

-Diyelim ki ayda 300-400 falan kazandım, bu paranın bir kısmını google adsenseye geri mi ödemek zorundayım?

sorumu cevaplarsanız sevinirim, google adsenseye katılmak için adsenseye para verecek miyim, yoksa ücretsiz mi siteme reklam alıp tıklama başına para kazanacağım?
Mesaj02.08.2012, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle düşün sen bir yere çalışmak için gidiyorsun

Onlar sana para veriyor neden sen onların ihtiyacını gideriyorsun işini yapıyorsun

Sen orada çalışırken para vermiyorsun

Onun gibi
Mesaj02.08.2012, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlıyorum, fakat bi sitede okumuştum. Kazandığımız para belli bir miktarı geçerse geri ödüyormuşuz :S
Mesaj02.08.2012, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtfdestek yazmış:
Anlıyorum, fakat bi sitede okumuştum. Kazandığımız para belli bir miktarı geçerse geri ödüyormuşuz :S

belki vergileri ödemelerden kesiyorlardır ama söylediğiniz gerçekleri yansıtmıyor, sadece bir söylenti.
Mesaj02.08.2012, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesseler bile sizce ne kadar keserler?
Mesaj02.08.2012, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten 300-400 tl kazanmak o kadar kolay değil yani sitene çok giren olması lazım reklamlara isteyerek tıklamaları lazım Sen tıklatırsan google anlıyor ve seni banlıyor
Mesaj02.08.2012, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle ilgin için sağol dostum, peki reklamlarıma benim tıklamam sorun oluşturur mu? Yani tıklasam bile para gelmeyecek, ama banlanır mıyım?
Mesaj02.08.2012, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtfdestek yazmış:
Öncelikle ilgin için sağol dostum, peki reklamlarıma benim tıklamam sorun oluşturur mu? Yani tıklasam bile para gelmeyecek, ama banlanır mıyım?

Evet banlanırsınız. Adsense den para kazanmak için bedava-sitem den zor kazanırsınız bu bir gerçek günlük hitiniz 1k civarı olmalı ve reklamları tasarıma çok iyi oturtmalısınız ki müşteriler tıklasın.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj02.08.2012, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
wtfdestek yazmış:

Evet banlanırsınız. Adsense den para kazanmak için bedava-sitem den zor kazanırsınız bu bir gerçek günlük hitiniz 1k civarı olmalı ve reklamları tasarıma çok iyi oturtmalısınız ki müşteriler tıklasın.

topla 8-10 kişi siteye içerik eklesinler Very Happy

kazandığınız parayıda bölüşürsünüz artık Mr. Green
Mesaj02.08.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ilginiz için, tek kişi yeterim dostum ben Very Happy İnternetten site üstünden mesela hit başına falan para kazanma mevcut mu? Başka bir yolla?
Mesaj02.08.2012, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtfdestek yazmış:
Teşekkürler ilginiz için, tek kişi yeterim dostum ben Very Happy İnternetten site üstünden mesela hit başına falan para kazanma mevcut mu? Başka bir yolla?

1000 gösterim başınada para verir google Wink

Mesaj02.08.2012, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
wtfdestek yazmış:

adsense mi veriyor dostum?
Mesaj02.08.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtfdestek yazmış:
paylasim61 yazmış:
wtfdestek yazmış:

adsense mi veriyor dostum?

Adsense zaten google Smile

Mesaj19.12.2020, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: gogle adsense ye sitemi ekleyemedim

adsenseye hesap kurcaktım sie urlmi yazdım geçersiz url diyor sebepi