Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2012, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Yepyeni bir site, yepyeni bir proje...

Merhaba arkadaşlar ben Doguitar.Bildiğiniz gibi zaten logo konusunda çalışıyodum ve BS'deki arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyodum.Ama artık blog sayfamda konu dışına çıkmayayım dedim ve yeni bir site açıp bu arkadaşlara buradan yardımcı olmak istedim.

Sizden burda tasarım değerlendirmesi değil proje değerlendirmesi yapmanızı istiyorum.Proje tutar mı, tutmaz mı? Yardım edecek arkadaşlar çıkar mı, çıkmaz mı? Budur.İlerde tabiki tasarım konusunda yardımlarınızı ve düşüncelerinizi alıcam ama burda konuya dikkat edelim lütfen.

Ve şunu tekrar vurgulayayım : BS'de benim dışımda logo yardımında bulunan arkadaşlar var onlarada bi bakıma ortaklık teklif ediyorum Wink
Mesaj02.08.2012, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten bravo sana bence bu proje hemde nasıl tutar ama sen sıkılır bırakırsın. Çünkü logoların öyle derme çatma değil, bayağı uğraş veriyosun. Yapa yapa sıkılırsın. projeye 10 da 10. Logolara 10 da 20 Smile
Mesaj02.08.2012, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

canduymus yazmış:
Gerçekten bravo sana bence bu proje hemde nasıl tutar ama sen sıkılır bırakırsın. Çünkü logoların öyle derme çatma değil, bayağı uğraş veriyosun. Yapa yapa sıkılırsın. projeye 10 da 10. Logolara 10 da 20 Smile

Amaç kendimi daha çok geliştirmek kardeşim o yüzden sıkılacağımı pek sanmam Smile Şu zamana kadar zaten istek alıyodum ve tek başımaydım bakarsın destek çıkar ve arkamda büyük bir ekiple işi yaparım Smile Aslında kısmet diyelim büyük konuşmayalım değil mi ? Smile

Değerlendirmen için çok sağol... Smile
Mesaj03.08.2012, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tazeblog tarafından istenen MustafaSakiroglu logosu tamamlanmıştır.
[/code][/quote]
Mesaj03.08.2012, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar dilerim kardeşim umarım projen tutar kolay gelsin...
Mesaj03.08.2012, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler amaç daha doğrusu projenin tutup tutmaması değil yanlış belirtmişim Bedava-Sitemde'kilere logo konusunda yardımcı olmak

Şunuda belirteyim bu projeden benim çıkarım sadece kendimi geliştirmek.Abuk subuk mesajlar gelmeye başladı bunu belirteyim dedim.
Mesaj03.08.2012, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Proje Başarılar... Wink
Mesaj03.08.2012, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar Smile
Mesaj03.08.2012, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmetacikgoz yazmış:
başarılar Smile

Teşekkürler gel yardım et tut işin ucundan sende yapıyosun logo gözümden kaçmıyo Smile
Mesaj03.08.2012, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Porje iptal beyler. Kimse bunun bi yardım olduğunu hala idrak etmedi. Logoları beğenmeyip sanki para karşılığı hizmet alıyo gibi muamele edenler oldu. Madem öyle bende bundan sonra bunu ücretli servise dönüştürüyorum. Logonuzu ücretli yapıcam ama beğenmezseniz tekrar, tekrar ve tekrar yapıcam.
Mesaj03.08.2012, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

logoyu beğenmeyip başkasına yaptıranlar da var kafanı yorma kardeşim Smile
Mesaj03.08.2012, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj03.08.2012, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarına formatmı attın son yaptığın logolar güzelde senin gibi ustaya göre kötü yaptıklarının arasında

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj04.08.2012, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmetacikgoz yazmış:
logoyu beğenmeyip başkasına yaptıranlar da var kafanı yorma kardeşim Smile

Başkasına yaptırması sorun değil dediğim gibi sonuçta bedava bi servis ne kadar iyi bişey bekliyolar anlamadım.Yine de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.
Mesaj04.08.2012, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoesinti yazmış:
bilgisayarına formatmı attın son yaptığın logolar güzelde senin gibi ustaya göre kötü yaptıklarının arasında

İyi logolarda oldu kötü logolarda bunu kabul ediyorum.Ama o an elimden gelenin en iyisini yaptığıma eminim.