Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2012, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADASLAR SİTEME GİRMİYO ZARARLI YAZILIM VAR DİYO NAPACAĞIM

Lütfen yardım edin o kadar emekler bosa mı gitti
Uyarı: Burada Yanlış Giden Bir Şeyler Var!
spedteam.tr.gg sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen www.filelodge.com sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit etti. Bu siteyi daha önce ziyaret ettiyseniz veya güvendiğiniz bir siteyse, bu kötü amaçlı yazılımlar siteye kısa bir süre içinde eklenmiş olabilir. Şu anda bu siteyi açmamanızı tavsiye ediyoruz. Yarın yeniden deneyebilirsiniz ya da başka bir siteye gitmeyi düşünebilirsiniz.
Sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar tespit ettiğimizi www.filelodge.com yönetimine daha önce bildirmiştik. www.filelodge.com sitesinde tespit edilen sorunlarla ilgili daha fazla bilgi için Google Güvenli Tarama tanı sayfası bağlantısını ziyaret edin.

Bu siteyi ziyaret etmenin bilgisayarınıza zarar verebileceğini anlıyorsanız, yine de devam et.

Bu uyarıyı gördüğünüz siteler hakkında Google'a ek veriler göndererek kötü amaçlı yazılımları saptamayı daha iyi hale getirmeye yardımcı olun. Bu veriler Güvenli Tarama gizlilik politikaları kapsamında değerlendirilir.
Bunu Diyor Lütfen Yardım Edin Napacaqım Offf Embarassed
SİTEM spedteam.tr.gg
Mesaj04.08.2012, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL

OF LÜTFEN YARDIM
Mesaj04.08.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapacak bir şey yok. Kullanılan tarayıcı yada virüs programı girişi engeller.