Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2012, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil bi bakın

arkadaşlar bn yeniyim buyuzden pek bilgim yok sorum şu benim şimdi ben örneğin Araçlar diye bir sayfa kurdum ve içinede çeşitli araç isimleri yazdım ve bu araç isimlerine tıkladıgımızda baska bır sayfanın acılmasını ıstıyorum kopru yapmayı bılıyorum ama url olarak sayfayı nasıl yaratacagım yanı yenı sayfa yaratınca bu menude gorukuyor bunun olmasını ıstemıyorum sanırım anladınız yardımınız ıcın tesekkurler
Mesaj05.08.2012, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar ekstrasını aktivite edin.
Mesaj05.08.2012, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ettim aktive ama bu sefer üye olarak girmeyince böyle sayfa bulunamadı yazıyor
Mesaj05.08.2012, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu biraz daha açarm ısın?
Mesaj05.08.2012, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu yapmanız css tasarım haricinde imkansızdır.. CSS tasarımda sayfaları el ile eklediğimiz için ancak o zaman yapılabilir.. Aksi halde saklı sayfalar aktive edilirse üyelik istenir.. Bunu farklı bir şekilde yapmanız imkansız.. Tavsiyem CSS öğrenmeniz veya aşağıdaki gibi yapabilirsiniz..

Bir sayfa açarsınız..
Bu sayfayı ana kategorinin alt sayfası olarak belirlersiniz..
Kişi ana kategoriye tıklayınca kısayol olarak sizin ekledikleriniz gözükür..
Fakat kişi isterse yan menüde beliren kategorilere direkt ulaşabilir..

Bunun farklı bir çözüm yolu yoktur...

İyi Forumlar..
Mesaj05.08.2012, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak mesela şu siteye gir http://turkmayasi.tr.gg/ (bu site örnekler bölümünde oldugundan baylaşıyorun) sonra soldan site harıtasına gir sonra ordakı yazıların her hangı bırıne tıkla senı baska sayfaya yonlendırıo köpru yapılmıs bılıorum ama hangı sayfaya yonlendırıo nasıl yapcam bunu
Mesaj05.08.2012, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum css tasarım zor bı seymı kod fln mı gorenmek gerekıyor oyleyse hc bulasmayım peki bunun hazır yapılmıs olarak kullanamazmıyım yanı busorunu ozmn her kez cekıodur kod bılmeyenler
Mesaj05.08.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hellbas yazmış:
bak mesela şu siteye gir http://turkmayasi.tr.gg/ (bu site örnekler bölümünde oldugundan baylaşıyorun) sonra soldan site harıtasına gir sonra ordakı yazıların her hangı bırıne tıkla senı baska sayfaya yonlendırıo köpru yapılmıs bılıorum ama hangı sayfaya yonlendırıo nasıl yapcam bunu

Dostum anlattıklarından anladığımı nasıl köprü ekliyceğin? O sitedeki site haritasına girince ordaki yazıların birine tıklayınca başka bir sayfa açılıyor sonrasını anlamadım ?
Mesaj05.08.2012, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
hellbas yazmış:

Dostum anlattıklarından anladığımı nasıl köprü ekliyceğin? O sitedeki site haritasına girince ordaki yazıların birine tıklayınca başka bir sayfa açılıyor sonrasını anlamadım ?

başka sayfa acılıor ama o sayfa sıtenın sayfası pekı nerde o sayfa ben nasıl olusturacagım boyle gızlı bır sayfa
Mesaj05.08.2012, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
hellbas yazmış:

Sorunda orda başlıyor ice blue'de bir sayfa açınca menüde gözüküyor ya bu arkadaş onun menüde gözükmesini istemiyor.

Ama bunun imkensız olduğunu bilmiyor. Ayrıca öbür arkadaşta sitesinde css tasarımı kullanmış. Sen css kullanmadan onun gibi bir şey yapamassın.

Css ve Html biliyorsan yaparsın bilmiyorsan öğrenebilirsin. İngilizce gibi zor bişey değil Smile
Mesaj05.08.2012, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

hellbas yazmış:
informess yazmış:
hellbas yazmış:

başka sayfa acılıor ama o sayfa sıtenın sayfası pekı nerde o sayfa ben nasıl olusturacagım boyle gızlı bır sayfa

Saklı sayfalar üyelik ile oluyor. Bunu yapabilmek için @grafikdizayn'ın da dediği gibi css tasarım kullanmanız gerekir. Css tasarım yapımı css hakkında ekstra konular forumdaki css bölümünde anlatımları var. Mesela css tasarım yapımı için anlatım: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25695
Mesaj05.08.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyse hepiniz saolun css cok uzun ıs onu ogrenmesı fln bu sekıldede sıte yapılmaz bedava sıtem bu tur ozellıkler yapdıgında mail atarsa yenıden baslarım bu ıse bırakıyorum saolun..
Mesaj05.08.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hellbas yazmış:
neyse hepiniz saolun css cok uzun ıs onu ogrenmesı fln bu sekıldede sıte yapılmaz bedava sıtem bu tur ozellıkler yapdıgında mail atarsa yenıden baslarım bu ıse bırakıyorum saolun..

İleri de bu işi meslek edinmek yada bu işten para kazanmak isterseniz bunları öğrenmeniz işinize yarar. Yinede size kalmış bir şey.
Mesaj05.08.2012, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim illa css öğrenmene gerek yok ben ilk baştalarda internetten tasarımları buluyordum koyuyordum siteme . CTRL - F var zaten hemen düzenliyordum . Çok kolay ama bırakmak istiyorsan bilemem.
Mesaj05.08.2012, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaplangames yazmış:
Kardeşim illa css öğrenmene gerek yok ben ilk baştalarda internetten tasarımları buluyordum koyuyordum siteme . CTRL - F var zaten hemen düzenliyordum . Çok kolay ama bırakmak istiyorsan bilemem.

Ben zaten o şekilde öğrendim bu işi Smile Deneme yanılma yöntemi ile nelerin neler olduğunu anladım.