Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2012, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: b-s reklam için yardım lütfen

mrb ben sitemi yeni açtım ama bir konu hakkında bilgisizim. b-s reklamını tasaırmın içine alıyorum siteme koyduktan sonra iki reklam çıkıyor.. diğer reklamı nasıl yok edebilirm?
Mesaj11.08.2012, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem kullanıcıları tr.gg uzantılı sitede pro paket sahibi değillerse reklamların hiçbirinin kaldıramaz veya bunların yerleri ile oynayamaz.Aksi halde site görüldüğü an uyarılmaksızın silinecektir. İyi çalışmalar.
Mesaj11.08.2012, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Bedava-Sitem kullanıcıları tr.gg uzantılı sitede pro paket sahibi değillerse reklamların hiçbirinin kaldıramaz veya bunların yerleri ile oynayamaz.Aksi halde site görüldüğü an uyarılmaksızın silinecektir. İyi çalışmalar.

b-s bağımlısı olmuşsunuz ama pek bilginiz olmadığı kesin. Yazdığımı iyi okusaydınız bu cevabı vermezdiniz. O zaman reklamı siteye ortalamayalım bile... Ben diyorum ki reklam aynı üstte tarayıcının 3 milim altında yine... sadece tarsımın kodlarımın içine almak istedim. Sadece bana o kodu verirseniz sevinirim. .. !
Mesaj12.08.2012, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: b-s reklam için yardım lütfen

devgezegen konuyu yanlış anlamış.
Mesaj15.08.2012, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size tavsiyem bir ücretsiz domain oluşturarak wordpress yükliyerek blog oluşturmak üstüne üstlük her şey daha kolay öneri olarak domain:
.com.nu veya onun kiler.. PHP destekli SQL destekli ve e-posta destekli...
Mesaj15.08.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır.. Gayet doğru söylemiş.. Bedava-Sitem Reklamlarının yerleri ne olursa olsun değiştirilemez.. Webme tarafından yalnızca ortalanmasına izin verilmekte... 3 milim aşağıya inmesi sitenizin silinmesine neden olacaktır.. Hemde uyarılmaksızın...
Önceki mesajları göster: