Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2012, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Haber ekleme

Sitemin tasarımı değiştiğinde ana sayfama haberler koyacağım. Bu sondakika haber gibi felan manşet haber kodlarından ama kendi haberimin çıkmasını istiyorum. Forumda araştırdım bikaç kod gördüm ama her haber eklediğinde eskisini sil yenisini yapıştır felan uzun iş gibime geldi..

Acaba bloggerda bi haber teması yapıpta orda haberler ekledikten sonra onun html kodunu alabilir miyim?
Mesaj13.08.2012, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demekki birisinin cevap yazması için konuya "ACİL GRAFİKDZAYN GEL!!!" "YARDIM ETCEK KİMSE YOKMU AMK!!!!!" gibi saçma şeyler yazmam gerekiyomuş kusura bakmayın
Mesaj13.08.2012, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek sorun yanlış yerde yazman genel problemde yazsatdın cevaplardık buraya pek bakılmıyor şimdi ordaki manşet tasarımı alman için tasarımın arka arayüzünü sileceksin sadece manşet kalacak daha sonra o sayfayı iframe olarak alacaksın başka türlü ordaki manşeti sitene ekleyemezsin
Mesaj13.08.2012, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

manolyaspor yazmış:
Demekki birisinin cevap yazması için konuya "ACİL GRAFİKDZAYN GEL!!!" "YARDIM ETCEK KİMSE YOKMU AMK!!!!!" gibi saçma şeyler yazmam gerekiyomuş kusura bakmayın
Forumda Küfür etmen doğru birşey değil Evil or Very Mad
Mesaj13.08.2012, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş ben onu bilerek yazdım dün gördüm birisi konuya yazmış herkeste cevabını vermiş iki gündür burda seviyeli şekilde soru soruyorum takılmıyorum.

Bu bölüme yazmamdaki amaç blogger var işin içinde o yüzden
Mesaj13.08.2012, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İframe kodu ile yapabilirsiniz. Onun dışında bir şeyler eklemek istiyorsanız. öncekini silip yenisini ekleyeceksiniz başka çare yok. Ayrıca konuları doğru yerlerde açarsanız cevabınızı daha hızlı bir şekilde alırdınız.