Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2012, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Gülünecek duruma geldim birisi yardım edebilir mi? Çok kısa.

Merhaba iyi günler hayırlı forumlar öncelikle.

Hemen şunu belirteyim arkadaşlar kesinlikle reklam yapma falan amacım yok bir bakar mısınız sitedeki hataya..

Gülünecek durumum şudur : Forumda hep yalvarıyordum ; "Tasarım çizdim kodlayamıyorum lütfen yardım edinnnn" falan filan diye.Şimdi ise tasarımları kodlamayı tamamladım fakat sorun bu seferde yazıları içerik bölümüne taşıyamam akta olmamdır.İletişim bölümüne falan girmeyi dener misiniz bir ? Tüm tasarım kayıyor iletişim formunda falan.Sebebi nedir arkadaşlar ? Ana sayfaya veya herhangi bir sayfaya yazı eklediğimde BS reklamlarının altında çıkıyor yazı.İletişim veya başka bir foruma girince tüm her şey kayıyor.Birileri artık gerçekten yardımcı olabilir mi lütfen..
Mesaj15.08.2012, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya neden bu forumda kimse yardımcı olmuyor ? Nasıl bir foruma geldi burası böyle ya..
Mesaj15.08.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım varya işte
Mesaj16.08.2012, 04:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

talhaseyhan yazmış:
tasarım varya işte
[b]Tasarım var fakat yazı vs. ekleyince yukarıda çıkıyor, ayriyetten iletişime girince hepsi kayıyor diyorum..
Mesaj16.08.2012, 04:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu senin için önemli ve ciddiyse,

devrimcity.tr.gg 'ye başvurabilirsin.

özelden başvur yardımcı olacaktır eminim.

İyi Forumlar ..

-Bir tost Smile

www.asiklarcennetinegiris.tr.gg
Mesaj16.08.2012, 06:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

asiklarcennetinegiris yazmış:

İyi Forumlar ..

-Bir tost Smile

Öneri için teşekkürler deneyeceğim..
Mesaj16.08.2012, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım sanırım kodlamada , Tasarım üstünün en altına şu kodu ekle bi

Kod:
<div id="content">

Mesaj16.08.2012, 07:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

metintwo-ramirez yazmış:
asiklarcennetinegiris yazmış:

İyi Forumlar ..

-Bir tost Smile

Öneri için teşekkürler deneyeceğim..

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Smile

Arkadaşın Önerdiği Yöntemide Deneyebilirsin.

www.asiklarcennetinegiris.tr.gg
Mesaj16.08.2012, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınızı kodlamışsınız fakat tasarım altı ve üstü olarak ayırmamışsınız tasarımı forumu incelerseniz tasarım ayırma anlatımları mevcuttur.

Konu cevaplandı, Kilit!

İyi Günler & Forumlar,
Muhammet Dilmaç

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.08.2012, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

61, nasıl ayırmamışım? Bal gibi de her şeyi usulünce yapılması gerekirce yaptım ayırdım.Konuyu neden kilitliyorsun ?
Mesaj16.08.2012, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
Tasarım sanırım kodlamada , Tasarım üstünün en altına şu kodu ekle bi

Kod:
<div id="content">

Cevap ve fikir için teşekkürler, fakat olmadı.Msn den veya mesajdan görüşsek halledebilir misin acaba?
Mesaj16.08.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ayıramamışsın tasarımı herşey ortada tasarım kayıyor işte incele forumu tasarım ayırmayı öğren...

Bilmiyorsunuz, bilipte söyleyene birde laf atıyorsunuz. Bal gibide ayıramamışsın.

Mesaj16.08.2012, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Kardeşim ayıramamışsın tasarımı herşey ortada tasarım kayıyor işte incele forumu tasarım ayırmayı öğren...

Bilmiyorsunuz, bilipte söyleyene birde laf atıyorsunuz. Bal gibide ayıramamışsın.

Beni küçük düşürmene gerek yok tamam mı! Adam akıllı yardım istiyoruz yok şuraya bak yok şuradan öğren falan filan fistan.

Bir kişide gelip demiyor ki kardeşim herhangi bir adres ver yardımcı olayım falan filan.

"Bilmiyorsunuz, bilipte söyleyene birde laf atıyorsunuz.".Ben sana laf falan yapmadım nerede yanlışım olduğunu sordum tamam mı ? Konuyu kilitlemenede bir hakkın yok.Öğrenemedim yapamadım, öğrenene kadar bu konunun açık kalması lazım ki ben de öğrenip güzel bir video çekeyim bilmeyenler faydalansın Wink
Mesaj16.08.2012, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

metintwo-ramirez yazmış:
paylasim61 yazmış:

Beni küçük düşürmene gerek yok tamam mı! Adam akıllı yardım istiyoruz yok şuraya bak yok şuradan öğren falan filan fistan.

Bir kişide gelip demiyor ki kardeşim herhangi bir adres ver yardımcı olayım falan filan.

"Bilmiyorsunuz, bilipte söyleyene birde laf atıyorsunuz.".Ben sana laf falan yapmadım nerede yanlışım olduğunu sordum tamam mı ? Konuyu kilitlemenede bir hakkın yok.Öğrenemedim yapamadım, öğrenene kadar bu konunun açık kalması lazım ki ben de öğrenip güzel bir video çekeyim bilmeyenler faydalansın Wink

Birşey öğreneceksen önce araştırma yapmayı forumda olan veriyi arayıp bulmayı öğren son sözümü dedim Wink

Önceki mesajları göster: