Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2012, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: mesaj bölümü

mesaj bölümünü geliştirmelisiniz. çok karmaşık
Mesaj16.08.2012, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

PM (Özel Mesaj) sisteminden bahsediyorsanız. Aslında kullanılabilecek en temiz arayüzlerden biri.
Ayrıca İletişimden bahsediyorsanız hizmet bedava sitemin olduğundan dolayı iletişim formu gibi formlar direk sizin hesabınıza gönderilmesi de sizin için bir ek avantaj.
Mesaj16.08.2012, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

yani mesela yorum yapılıyor sayfa hakkında ama yorumlar çok karışık. düzen yok. sonradan düzenliyorlar kodlarla ama çogu bunu bilmiyor. şahsen bende bilmiyorum.
Mesaj16.08.2012, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

bilgicedunyam yazmış:
yani mesela yorum yapılıyor sayfa hakkında ama yorumlar çok karışık. düzen yok. sonradan düzenliyorlar kodlarla ama çogu bunu bilmiyor. şahsen bende bilmiyorum.

İstediğiniz kodları paylaşabilirim. Mesela yorum alanının arkaplanına resim eklemek için bu kodu kullanabilirsiniz. (kodu css bölümüne ekleyin)

Kod:
#kommentartext { background-image:url(RESİM URL); }

Mesaj17.08.2012, 00:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

informess yazmış:
bilgicedunyam yazmış:

İstediğiniz kodları paylaşabilirim. Mesela yorum alanının arkaplanına resim eklemek için bu kodu kullanabilirsiniz. (kodu css bölümüne ekleyin)

Kod:
#kommentartext { background-image:url(RESİM URL); }

Başka yokmu diğerlerinide yazaydın bende dediklerini arıyorum arkadaşın Mr. Green