Forum'da ara:
Ara

Nasıl bulduğunu dürüstçe belirtmen için...
Takdire Değer...
  50%
[ 21 ]
Profesyönelce...
  28%
[ 12 ]
Acemice...
  9%
[ 4 ]
Beğenmedim...
  11%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 42

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2012, 00:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben sustum söz sizlerde... (CryEngine3.tr.gg)

Mesaj27.08.2012, 01:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web siteniz çok ağır yükleniyor bende bunu önlemelisiniz.
Mesaj27.08.2012, 01:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfanızda olması gerektiğinden fazla görsel etkileşim bulunuyor.Her yerde sitenin isminin yazması gibi.

Her ne kadar div ile kodlamış olsanız da gereksiz etkileşimler açılma zamanını etkiliyor.

Yine de düzenlenirse, genel olarak gayet iyi. Başarılar dilerim. Daha detaylı anlatımlar olursa sitede, ilgili başlıklar altında, daha iyi olur. Smile
Mesaj27.08.2012, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle başarılar dilerim.. Tasarım olarak gayet güzel.. Geç açılma konusuna gelirsek normal bir siteden en fazla 10 saniye sonra açılıyor (bilgisayara ve internet hızına göre değişir.) .. Şahsen başarılı bir çalışma daha olmuş...

Yine kendi adıma demek istiyorum ki en çok istediğim ve uğruna çok uzun zaman verebileceğim tek iş şuanda sizin kurmakta olduğunuz ekip..

Site karışık gelmese direkt üye olarak bende katılmak isteyeceğim fakat site gerek tasarım, gerek içerik olarak aşırı derecede karışık geliyor.. Her ne kadar belli kategorilerde toplansa bile ziyaretçinin neyin ne olduğunu anlaması zaman alıcı cinsten.. Bu nedenle sadece basit tasarımlara Crysis menüleri veya oyuna benzetmeler ile iyileştirilmesi sonucu harikulade temalar ortaya çıkabilir...

Biraz daha iyi bir bilgisayara sahip olsam ilk düşüneceğim site...

Tebrik ederim..
Mesaj27.08.2012, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renkler Çok Ağır..!

Sayfalara Girdiğimde Yazıları Okuyasım Gelmedi.!

Ama Güzel.. Site Tasarım

Bazı Sayfalarda Yazılar. Dışarı Taşmış..! (ben Chrome Kullanıyorum)

Birde Yazılar Birbirine Cok Sık Duruyor. Bide Yazı Lar Kücük. Bu Yuzden Okumada Zorluk Cektım...

Genede Başarılı. En azından benım yapamayacagımkadar. Very Happy
Mesaj27.08.2012, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz Karışık Ama Tasarım Felan Güzel.Biraz Yavaş Açılıyor.

Başarılar.
Mesaj27.08.2012, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

site gayet hızlı açılıyor,tasarım güzel olmuş,fakat yazılar karışık ama zamanla düzelteceğine eminim 10/10 veriyorum kolay gelsin...
Mesaj27.08.2012, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler çok iyi site ama sayfa geçiş efektleri biraz gereksiz olmuş gibi diğer arkadaşların geç açılıyor diye bahsettikleride bu olsa gerek.Onun dışında tasarım oldukça güzel.Birde önerim olucak seninde hoşuna giderse menünün üstünde bi kaare boşluk kalmış orayı "M" harfiyle yaptığın logoyu koyarsan görsel bakımdan süper olur Wink
Başarılar...
Değerlendirme 9/10
Mesaj27.08.2012, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten cok agir yukleniyor be kardes asma nyinede basarilar
Mesaj27.08.2012, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarimini gercekten begendim.Basarioli bir calisma..Sayfan daha hizli yuklenirse daha iyi olur.Basarilar
Mesaj27.08.2012, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadar grafiği sıkıştırdım ve en düşük boyuta indirgedim. Toplamda sitenin büyüklüğü 1mb ti geçmiyor. Muhtemelen site trafiğinden kaynaklanıyor.
Mesaj27.08.2012, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Güzel İntronun İlk Defa Bukadar Siteye Yakıştığını Görüyorum.
Tasarım Hızlı Açılıyor.Hız Sorunu Yaşayanlarda .2ci Açışlarında Sıkıntı Çıkartmıyor.

Gerçeten Güzel Bir Site Ancak İçerik Eklersen Daha Güzel Olur.
Mesaj27.08.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-designs yazmış:
Tasarım Güzel İntronun İlk Defa Bukadar Siteye Yakıştığını Görüyorum.
Tasarım Hızlı Açılıyor.Hız Sorunu Yaşayanlarda .2ci Açışlarında Sıkıntı Çıkartmıyor.

Gerçeten Güzel Bir Site Ancak İçerik Eklersen Daha Güzel Olur.

Teşekkürler... Şuan Crysis İstanbul Moduyla 122 kişilik ekiple uğraşıyoruz verileri vpn ile senkonize etmekten bu siteye fazla üzerine düşmüyorum. Sadece tasarımı değiştirdim ve içerikler sabit. Ekimde başlarım eklemeye ...
Mesaj27.08.2012, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

doguitar yazmış:
Tebrikler çok iyi site ama sayfa geçiş efektleri biraz gereksiz olmuş gibi diğer arkadaşların geç açılıyor diye bahsettikleride bu olsa gerek.Onun dışında tasarım oldukça güzel.Birde önerim olucak seninde hoşuna giderse menünün üstünde bi kaare boşluk kalmış orayı "M" harfiyle yaptığın logoyu koyarsan görsel bakımdan süper olur Wink
Başarılar...
Değerlendirme 9/10

Teşekkürler Müzisyen kardeşim...
Şimdilik dursun ben oraya güzel bir şey düşünüyorum...
Mesaj27.08.2012, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim-meydani yazmış:
Sayfanızda olması gerektiğinden fazla görsel etkileşim bulunuyor.Her yerde sitenin isminin yazması gibi.

Her ne kadar div ile kodlamış olsanız da gereksiz etkileşimler açılma zamanını etkiliyor.

Yine de düzenlenirse, genel olarak gayet iyi. Başarılar dilerim. Daha detaylı anlatımlar olursa sitede, ilgili başlıklar altında, daha iyi olur. Smile

Fazlalıkları var ama gereksiz görmedim. Ama yine de bir sadeleştirmeye gideyim diyorum. Resimleri biraz daha sıkıştırayım. Ama bu da kalite kaybına neden oluyor.
Önceki mesajları göster: