Forum'da ara:
Ara

başlığı nasıl buldunuz
iyi
  85%
[ 6 ]
idare eder
  14%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2008, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu: bu adamlar nereye koşuyor...

adı mustafa :
bedava-sitem forumu aklına düştü, açtığı konulara cevap verilmiş mi verilmemiş mi?
Koş Mustafa koş, kim tutar seni

Adı: Serkan

Karşıdaki arkadaşları dizüstü bilgisayarını kurcalıyor, bu sahilde kablosuz ağ da var, ya Forum da ondan önce düşündüğü konuyu açarlarsa ...

Adı:Gökmen
Gecenin bir vakti. Eve geç kalmaktan değil, bedava-sitem foruma geç kalmaktan korkuyor.

Adı: Ali

Annesi zor ikna edip bi koşu pazara yolladı. Evde maydonoz kalmamış. Koşuyor Ali daha okunacak çok konu var.

Adı: Mehmet

İşten çıktı şimdi.Bilgisayar başında bir iş bulamadı ki, bedava-sitem foruma her zaman girsin?

Adı: Semih

Az önce lavaboya gitmişti. Aklına güzel bir fikir geldi. Hemen yazmalı bedava-sitem forum a .

Adı: Murat

En yakın internet cafe bir sonraki durakta. Dursana amca, koskoca Forum bekliyor, senin yüzünden geç kalacağım.

Adı: Aydın

Babası bir meslek öğrensin diye inşaata getirdi. Yine bir yolunu buldu, tabana kuvvet... Nereye mi? Siz bilirsiniz...

Adı: Cem

Sırası mı şimdi baba ev boyamanın. Bilgisayarı da kaldırdınız odadan. Şu istediği renk boyayı bulayım da, bitsin şu iş...

Adı: Bülent

Abi bu bana yapılır mı? Kaçırdık servisi, koş şimdi köye kadar. Akşamda erken yatırıyorlar zaten. Şimdiye kadar yüz konu açılmıştır bedava-sitem forum' da. Ne zaman bakacağım hepsine.

Adı: İhsan

Hadi dayan be oğlum İhsan. Şu köşeyi dönünce ev. Bu gidişle Forumda değil de form da kalırım ben

Adı: Selami

Oğlunun bilgisayarının başından kalktığını görmüş, koşuyor sırayı kapmak için... Afacan durur mu hiç? Bakalım 100 metre rekorunu kim kıracak?

Adı: Ömer

Bu kısa yoluda yeni keşfetti. İşten çıkınca en az yarım saat kazandırıyor. Eh yarım saat Forum. da fazla dolaşmak ne demek bilir misin? Bilirsin, bilirsin...

Adı: İzzet

Şu yolları bir türlü bitiremedi belediye. Bunu yazsam mı bedava-sitem Foruma ...

Adı:Dany
Forumun yurt dışındaki hayranlarından. Yazılanlardan pek bir şey anlamıyor ama resimlere ve videolara bayılıyor....

ARKADAŞLAR ÇOK UĞRAŞTIM UMARIM YANLIŞ RESİMLERE YANLIŞ YORUMLARI YAZMAMIŞIMDIR ŞİMDİ SİZİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....

En son afilliyanlizlik tarafından 30.06.2008 14:41:27 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj30.06.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsi doru tebrik ederim... Very Happy Güzelmiş.....
Mesaj30.06.2008, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok hoş Razz
Mesaj30.06.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel

Mesaj30.06.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim arkadaşlar bende çok severek yaptım Wink
Mesaj30.06.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok cok guzel basarilar Very Happy Very Happy

En son cevdetprizrenli tarafından 30.06.2008 23:55:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.06.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eline sağlık çok hoş ve güzel olmuş Razz
Mesaj30.06.2008, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok şugar Mr. Green
Mesaj30.06.2008, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Wink Wink Wink
Mesaj30.06.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş Razz
Mesaj30.06.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Confused Confused Confused Confused Pek Sevmedim gibi , Bunu Yazınca Bize Ne Amacı Sağladı Bir Türlü Çözemedim Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj30.06.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Confused Confused Confused Confused Pek Sevmedim gibi , Bunu Yazınca Bize Ne Amacı Sağladı Bir Türlü Çözemedim Rolling Eyes Rolling Eyes

bu resimlerde ben olmak üzere kimimizin günlük hayatındaki gerçekler yokmudur sence ben foruma yetişmek için işten çıkışda nasıl basıyorum bisiklete biliyormusun sen bir an önce gelmek için Very HappyVery HappyVery Happy
Mesaj19.10.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu tekrar açıyorum Wink bu adamlar nereye koşuyor dersiniz Very HappyVery Happy
Mesaj19.10.2008, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Güzel olmuş.Devamını bekliyoruz... Wink
Mesaj19.10.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım Wink
Önceki mesajları göster: