Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2012, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: MMO Action Oyunu Rakion

Öncelikle forumdaki herkese selamlar arkadaşlar,
Adım Erhan, tam bir oyuncuyum. Açtığım ilk konunun da oyunlarla ilgili olmasından bunu anlayacaksınızdır. Razz Her neyse size bu yazımda bir mmo action oyunu olan Rakion’dan bahsedeceğim.
İlk olarak Rakion’dan bahsetmemin nedeni ise oyunun hem ücretsiz olması hem de tamamen Türkçe olması. Türkçe olmasından kastım sadece oyun içi yazılar filan değil tabii. Oyunda Türklere özel içerik de bolca var. Ben de oldukça Türklüğünü benimsemiş bir insanım. O yüzden bu harika yerelleştirme çalışması için Joygame’e bir şapka çıkarmak lazım. Oyuna özellikle Türkçe konusunda dikkat ettim. Gerçekten bir tane bile yanlış bulamadım. Helal olsun. Bunun yanı sıra oyunun geliştiricileri de çok iyi iş çıkarmışlar. Oyunun grafik kalitesi, seslendirmeleri, yapay zekası, karakter modellemeleri, çevre modellemeleri ve dövüş sistemi gibi daha birçok unsuru gerçekten kendi kulvarındaki birçok oyuna göre oldukça iyi olmuş. Hele dövüş sistemindeki vuruşlar gerçekten sizi savaşın içerisinde hissettiriyor.
Kısacası arkadaşlar Rakion kesinlikle oynadığım en iyi online aksiyon oyunlarından.
Önceki mesajları göster: