Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2012, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok iyi olmuş. Son olaylarda artık iyice terbiyesizleşen ve seviyesini düşürenler vardı. Bunların buna dikkat etmeleri gerekir. Burası sosyal medya gibi küfürler edip gidebilcekleri biryer değil. Biz burada bir aileyiz ve ailesine küfretenler bedelini öderler...
Mesaj11.09.2012, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

anayasalhaklar yazmış:
Toplumsal ahlakın ve hukukun korunması için herkes üzerine düşen vazifeyi icra etmelidir.
Bu kapsamda Bedava-Sitem sunucularını kutluyor ve bu tür sosyal çalışmaların devamını diliyoruz.

Sizin gibi agir basli ve olgun kullanicilara ihtiyacimiz bulunmaktadir..
Bu nedenle sizi herzaman aramizda görmek isteriz..

Selametle.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.09.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
anayasalhaklar yazmış:
Toplumsal ahlakın ve hukukun korunması için herkes üzerine düşen vazifeyi icra etmelidir.
Bu kapsamda Bedava-Sitem sunucularını kutluyor ve bu tür sosyal çalışmaların devamını diliyoruz.

Sizin gibi agir basli ve olgun kullanicilara ihtiyacimiz bulunmaktadir..
Bu nedenle sizi herzaman aramizda görmek isteriz..

Selametle.

Muhterem kardeşim siz güzelliklerinizi kullanıcılara yansıtıyorsunuz.
İnşallah bundan sonra burada sık sık görüşürüz. Hizmet gereği web ortamında çok sık bulunmamız gerekiyor zaten.

Sizlere Muhterem M.Fethullah Gülen Hocaefendinin şu sözünü armağan ediyorum :

''Aç herkese açabildiğin kadar sîneni , ummanlar gibi olsun!
İnançla geril ve insana sevgi duy ; kalmasın alâka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül.''

Sevgi ve Saygılarımızla.
Mesaj11.09.2012, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman bende Mustafa Kemal ATATÜRK'ün toplumsal ahlak ile ilgi uzun bir sözünü söylemek istiyorum.

"Gerçekten de, ahlakiyet özel fertlerden ayrı ve bunların üstünde, ancak toplumsal, milli olabilir. Milletin toplumsal düzen ve sükunu, hal ve gelecekte refahı, mutluluğu, selameti ve dokunulmazlığı, uygarlıkta ilerlemesi, yükselmesi için insanlardan her konuda bilgi, gayret nefsin feragatini gerektiği zaman seve seve nefsinin fedasını talep eden milli ahlaktır. Mükemmel bir millete milli ahlakın gerekleri o millet fertleri tarafından adeta muhakeme edilmeksizin vicdani, duygusal bir nedenle yapılır. En büyük milli duygu, milli heyecan işte budur. Millet analarının, millet babalarının, millet öğretmenlerinin ve millet büyüklerinin evde, mektepte, orduda, fabrikada, her yerde ve her işte millet çocuklarına, milletin her ferdine bıkmaksızın ve mütemadiyen verecekleri milli terbiyenin amacı, işte bu yüksek milli duyguyu sağlamlaştırmak olmalıdır. Ahlakın milli, toplumsal olduğunu söylemek ve maşeri vicdanın bir ifadesidir demek, aynı zamanda ahlakın kutsal sıfatını da tanımaktır. "

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj11.09.2012, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Bir Uygulama[/b]
Mesaj11.09.2012, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir şey soracağım.Bölüücü ve adult siteler şikayet edilirse silinir mi?(bölücülük de dahil ama)bildiğim bir isim yok ama görüresem uyarmak isterim daha önce çok denk geliyordu.
Mesaj11.09.2012, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

internettinhocca yazmış:
Bir şey soracağım.Bölüücü ve adult siteler şikayet edilirse silinir mi?(bölücülük de dahil ama)bildiğim bir isim yok ama görüresem uyarmak isterim daha önce çok denk geliyordu.

Elbette silinirler. support-tr(at)webme.com adresine mail atmanız yeterli.

(at) yerine "@" kullanmayı unutmayın.
Mesaj12.09.2012, 06:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla helal olsun en doğru karar verilmiş sanırım yönetim bu tür konuları biraz daha ciddiye alma kararı aldı ve ban yerine uyarısız silinme kararı aldı geç oldu ama olsun Smile
Mesaj12.09.2012, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu: bncedee .

bencede çok doğru bir karar ... Smile
Mesaj12.09.2012, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
internettinhocca yazmış:

Elbette silinirler. support-tr(at)webme.com adresine mail atmanız yeterli.

(at) yerine "@" kullanmayı unutmayın.

saolun
Mesaj12.09.2012, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman bende kendi yazmış bulunduğum ahlaki sözlerimi paylaşmak istiyorum sevgili saygıdeğer arkadaşlar

sakla samanı gelir zamanı
ak akçe kara gün içindir
bir elin nesi var iki elin sesi var
sağlık için süt için
sonunu düşünen kahraman olamaz
Mesaj12.09.2012, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

Argo kelimelerin kullanıldığı sitelerin silinmesine yürekten katlıyorum.Müsadenizle site yöneticisi arkadaşlarımıza bir sorum olacak; her zaman olmasada zaman zaman sitenin kendine ait uygunsuz reklamlarına da bir sınırlama getirilecek mi?
Okul ve kişisel sınıf sitelerinde bu tür reklamların çıkması bizleri olduğu kadar öğrencileri ve velilerini de rahatsız etmektedir.Çocukların karşında Embarassed unutmayınız..
Bu tür güzel uygulamaların olmasına çok ama çok sevindim.
Bu kanuya imza atacak sayın site yöneticilerine ve değerli moderatör arkadaşlarımıza çook teşekkür ediyorum.
Mesaj14.09.2012, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Yerinde bir karar. Ayrıca sitenize hakaret içerikli mesajlar yazan kişileri uzaklaştırmak için alternatif bir yol var. Anlatıma göz atmanızı da öneriyorum:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1018517#1018517

Bu yolu bilmeyenler kesinlikle vardir.. Bu nedenle eklemeniz Süper.. Wink

Dipnot: Yorumlar sayfasina iletilen mesajlar icin de bu uygulama gecerlidir..

Burasi cocuk oyuncak merkezi degildir. LayLayLom Forumu Kesinlikle degildir.

Burasi Teknik Destek Forumudur.!

Haklısınız hocam ve ek bilgilendirmeniz için teşekkürler. Rolling Eyes
Mesaj14.09.2012, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu: e posta

spporta mıydı işte e postanıza bir olay vakası daha bönderdim dikkate alırsanız sevinirim... Razz
Önceki mesajları göster: