Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2012, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: SonMagazin | Bu Magazin Son Magazin..!

Herkese Merhabalar..
Mert Topuz (GrafikDizayn) ve İbrahim Söylemiş (Ciz-Dizayn) işbirliği ile hazırlanmış olan web sitemizi artık sizlere sunmaya karar verdik... Çalışmalara tüm hız devam ederken bu sayfa altından değerlendirmeleri de almak istedik...

Çalışmamız çerçevesinde ilk amacımız web sitemizi tanıtmanın dışında Bedava-Sitem.com'a bir canlılık getirmektir..

Çalışmalarımız ve Sitedeki Amaç Nedir?
Öncelikle amacımız düzgün bir şekilde kurduğumuz ekip ile çok iyi çalışmalar yapmanın ardında ekip işinin ne kadar başarılı olduğunu göstermektir.. Ekibimizde 7 kategoride ayrı ayrı çalışma yapmaktadır ve bu kategorilerde şimdilik 8 kişi bulunmaktadır... Ekibimizde 7 kategorinin 7'sinde de şuan Genel sorumlu bulunmaktadır.. İşte genel sorumlu olarak seçilen kişiler;

Ahmet Köksal (informess)
Berkay Gürgen (by-gurgen)
Bora Bilir (webjury)
Muhammed Saraç (anadolulular)
Murat Karahan (online-games1)
Tahsin Zencirden (forum09)

İşte listemiz bu şekilde.. Ek olarak bu arkadaşlar ile iletişime geçip onların bölümünde görev alabilirsiniz.. Seçimleri bize değil, bu arkadaşlara giderek isteyeceksiniz...

Çalışmalarımız ise tüm hızıyla sürüyor ve sizler için büyük bir açıklama yapmak istiyoruz...

Videolarda Neyin Nesi?
Farklılık yapacağımızı söylememişmiydik? Söylemediysek söyleyelim Smile Çok büyük farklı bir dünyamız var bu sitede... Değerlendirmeye aldığımız tüm web sitelerini (haftada 1 site olmak üzere) ekibimizin çalışmaları sonucunda videolarla hazırlayıp sizlere sunuyoruz.. Çalışmalarımız çok yoğun olduğu için yapılacak en ufak hata da tüm videoların gidebileceğini göz önüne alarak videoların dışında yazılı değerlendirmelere de başvuruyoruz...

Siz?
Size ne mi yararımız olacak? Eğer başarılı bir site olursanız veya dikkat çekmeyi başarıp Web Siteleri Keşfetme Ekibinin gözüne çarparsa, siteniz işte o zaman geniş çaplı değerlendirilebilir..

Yorumlar
Yorum ekstrasını geliştirmek adına yaptığımız çalışmaların boşa gideceğini düşündüğümüz için zaman kazanmak adına yorumları kontrolden geçirip siteye öyle eklememizin daha iyi olacağı kararına vardık ve yorum ekstrasını bu şekilde düzenledik.. Yorumlarınız yazdıktan 12 ila 24 saat sonra siteye ekleneceğini de belirtelim... Ayrıca yorumunuzu yazdıktan sonra çıkan güvenlik kodunu doğru girip "Mesajınız Yollandı..!" komutunu görmeden çıkarsanız yorumunuz eklenmeyecektir..!

Gelecekte?
Gelecekte TR.GG adına çabaladığımızı göstermek adına reklamı kaldırmayı düşünüyoruz.. Umarız bunu da yaparız.. Smile

Unutmadan...
HER ŞEY BEDAVA-SİTEM.COM İÇİN..!

En son sonmagazin tarafından 07.04.2013 18:01:07 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj16.09.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir proje. Başarılar dilerim.
Mesaj16.09.2012, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Smile
Mesaj16.09.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılı. Aynı azimle sürdürürseniz bu proje tutar. Rolling Eyes
Mesaj16.09.2012, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım başarılı bir projeye imza atarız ve devamlılık gösterir...

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj16.09.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalışmalarınızda başarılar dilerim
Mesaj16.09.2012, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarı gelecek eminim.. Her türlü desteği sağlayacağım.....
TR.GG İçi Web Siteleri Keşfetme bölümünün genel sorumlusuyum ve ekibime katılmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

Mesaj16.09.2012, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu siteyi en iyi yerlere hep beraber getireceğiz Smile gurur verici sonuclar almamız dilegiyle...
Mesaj16.09.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Altın Siteler'e olanlardan sonra bu proje ilaç gibi gelicek Bs'ye..
Mesaj16.09.2012, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada Mert abi üst menüde hafif bir kayma var?
Mesaj16.09.2012, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

mert yapıyorsa kötü şey olmaz Wink Razz başarılar dilerim çok güzel bir proje olmuş puan olarak ta 10/10 veriyorum kolay gelsin...
Mesaj16.09.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese değerli yorumlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum... Site adına elimden gelenin fazlasını yapacağım.. Hatta 2. Tanıtım Videosu'nu hazırladım fakat Bilgisayarım'dan kaynaklanan sorunlardan dolayı henüz tam anlamıyla aktarabilmiş değilim.. Yarın onuda aktarmaya çalışacağım...

Üst menüde kayma göremedim fakat zaten oranın kodlamasında hata var... Ne yalan söyleyeyim içerikle uğraşırken öyle kaldı orası Razz Artık en kısa sürede orayı sıfırdan kodlayacağımı ve geliştireceğimi söyleyeyim...

Hepinizin değerli yorumlarını web sitemizden de bekliyoruz... Teşekkürler...

Not : Bundan sonra forumda yazılan yorumlarda yorum sonlarında isimlere dikkat edin.. Ben kendi adıma MERT TOPUZ olarak yazıyorum bu yorumu... Teşekkürler tekrar..

Mert Topuz
SonMagazin Ekibi
Mesaj17.09.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...
Mesaj17.09.2012, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılı kadro başarılı çalışma daha nedenebilir ki ? tebrikler arkadaşlar Very Happy
Mesaj17.09.2012, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ekibin bir parçası olarak gerek Bedava-Sitem gerekse bu sisteme gereken her türlü katkıyı sağlayacağım...

Ekibime katılmak isteyen arkadaşlar bana pm atabilir.... Smile

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Önceki mesajları göster: