Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2012, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Romanım satışa çıktı arkadaşlar..

2359 Adem ile Havva'nın Son Aşkı adlı fütüristik romanım satışa sunuldu arkadaşlar..

Kitaplarıma D&R Remzi NT gibi kitabevlerinden ulaşabileceğiniz gibi Kitapyurdu sitesinden indirimli ulaşabilirsiniz..

Kitabımın etiket fiyatı 8 lira kitapyurdunda ise 5 lira. Küçük bir not; kitabım kitapyurdunda pek kolay çıkmayacaktır biraz araştırırsanız bulabilirsiniz. Ee neticede ilk kitabım Smile

Teşekkürler..

(Kapak resmi konuya eklenmiştir.. @grafikdizayn)

En son seyirmax tarafından 17.09.2012 14:43:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.09.2012, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun..
Mesaj16.09.2012, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood İçin Özür bu arada hocam kitabı incelemek isteyen arkadaşlar olursa şöyle bir link vereyim.

Arrow http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=629996&sa=118868130
Mesaj17.09.2012, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen yazmış:
Flood İçin Özür bu arada hocam kitabı incelemek isteyen arkadaşlar olursa şöyle bir link vereyim.

Arrow http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=629996&sa=118868130

İlgin ve alakan için teşekkür ederim. Ben reklam olur diye link vermemiştim. Bu ilgin benım çok hoşuma gitti teşekkür ederim. Kitapla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz kitabın resmi Facebook sayfası da var.
Mesaj17.09.2012, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarınızın devamını dilerim Smile[/b]
Mesaj17.09.2012, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle başarılar dilerim. Kitabınızın bir resmini koysaydınız keşke Smile
Mesaj17.09.2012, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:

Resmi nasıl koyulduğu unuttum.

Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim

En son seyirmax tarafından 17.09.2012 14:34:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.09.2012, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılarınızın devamını dilerim Smile
Mesaj17.09.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim.
Mesaj17.09.2012, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
webjury yazmış:

Resmi nasıl koyulduğu unuttum.

Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim

Resmini ben ekleyeyim.

Resim eklemek sitediğinizde de

Kod:
[img] resim url [/img]

En son denizmerkezi tarafından 17.09.2012 14:34:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.09.2012, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarından ötürü tebrik ediyorum dostum. Başlıktaki linkleri düzenledim, aksi halde başlığı kilitlemek zorunda kalacaktım. Başlığın içeriği kullanıcılara ayrı bir bilgi ve kültür katacağı için kilitlemedim. Bize bir katkısı olabilecek başlıklardan ve tanıtımlardan biri. Kitabını da en kısa zamanda almayı umuyorum. Rolling Eyes
Mesaj17.09.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Romanını ilk yazmaya başladığın zamanları hatırlıyorum.. Sohbet ederken söylemiştin... Artık sana yazarım veya üstad diye hitap edeceğiz Razz

Tebrik ederim...
Mesaj17.09.2012, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler, başarılar...

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj17.09.2012, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Romanını ilk yazmaya başladığın zamanları hatırlıyorum.. Sohbet ederken söylemiştin... Artık sana yazarım veya üstad diye hitap edeceğiz Razz

Tebrik ederim...

Çok teşekkür ederim dostum. Böyle unvanları layık olabilmek için henüz hiçbir şey yapmadım. Tekrar teşekkür ederim. Kapağın resmini de koymuşsun. Onun içinde teşekkürler. Uzun zamandır kitapla uğraşınca BS'den bişeyler unutuldu haliyle..

balikesirerdek yazmış:
Başarından ötürü tebrik ediyorum dostum. Başlıktaki linkleri düzenledim, aksi halde başlığı kilitlemek zorunda kalacaktım. Başlığın içeriği kullanıcılara ayrı bir bilgi ve kültür katacağı için kilitlemedim. Bize bir katkısı olabilecek başlıklardan ve tanıtımlardan biri. Kitabını da en kısa zamanda almayı umuyorum. Rolling Eyes

Size ayrıca teşekkür ederim.

denizmerkezi yazmış:
Başarılarınızın devamını dilerim Smile[/b]

Teşekkürler. Başarı temennilerinde bulunan herkese ayrıca teşekkürler arkadaşlar. Çok saolun. Smile
Mesaj17.09.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim Smile

Önceki mesajları göster: