Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2012, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: popup pencerede mp3 pleayer?

Arkadaşlar popup açılan bir pencere içerisinde bulunan resimin herhangi bir yerine bir buton veya pleayer ekleyip popup pencerede mp3 çaldırabilirmiyiz?
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardımları rica olunur.
Mesaj17.09.2012, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle olabilir bir resim koyarsınız en üste onun altına mp3 player.Yada bir tabloya resim olarak arkaplan eklersiniz içinede mp3 çalar koyarsınız. Tabloya resim olarak arkaplan eklemek için:

Kod:
<table background=resimurlsi
tablo kodlarının devamı sonra.....
Mesaj21.09.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sn. informess,
öncelikle duyarlılığın ve ilgin için teşekkür ediyorum. Henüz bu isteği gerçekleştirememiş durumdayız. Bu işlemdeki amacımız köyümüzün mezarlığındaki resimleri siteye yükleyip merhumların yakınları tarafından isimlerine tıklanınca popup açılması ve açılan popupta mezar resminin altında veya yanında bir pleayer ile yasin duasının okutulabilmesinin sağlanması idi. Ama maalesef henüz.bunu başaramadık Sitemizi ziyaret ederseniz yarım kalmış bu işlemi daha iyi anlarsınız diyebilirim. Tekrar teşekkürler iyi günler, saygılar.
Mesaj24.09.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana kodun herşeyini ayarlayıp gönderin. Popup pencerede açılıp içine kod eklenmesi kısmını ben ayarlıyım.
Mesaj28.09.2012, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
BURAYA YAZINI YAZ yazan yere istediğiniz Fotoğraf ve Müzik kodlarını ekleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar... Wink

Kod:
<HEAD>

<!--Popup Kodu-->
<SCRIPT LANGUAGE='JAVASCRIPT' TYPE='TEXT/JAVASCRIPT'>
var win=null;
function NewWindow(mypage,myname,w,h,pos,infocus){
if(pos=="random"){myleft=(screen.width)?Math.floor (Math.random()*(screen.width-w)):100;mytop=(screen.height)?Math.floor(Math.rand om()*((screen.height-h)-75)):100;}
if(pos=="center"){myleft=(screen.width)?(screen.wi dth-w)/2:100;mytop=(screen.height)?(screen.height-h)/2:100;}
else if((pos!='center' && pos!="random") || pos==null){myleft=0;mytop=20}
settings="width=" + w + ",height=" + h + ",top=" + mytop + ",left=" + myleft + ",scrollbars=no,location=no,directories=no,status= no,menubar=no,toolbar=no,resizable=no";win=window. open(mypage,myname,settings);
win.focus();}
// -->
</script>
<!--Popup Kodu Sonu-->

</HEAD>

<BODY>

<a href="javascript:NewWindow('SAYFAADI.html','BAŞLIK ','440','320','center','front')">BURAYA YAZINI YAZ</a>

</BODY>
Mesaj01.10.2012, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Bana kodun herşeyini ayarlayıp gönderin. Popup pencerede açılıp içine kod eklenmesi kısmını ben ayarlıyım.

Sayın informess, isteğiniz üzerine kodları pm yolu ile tarafınıza göndermiş bulunmaktayız. İlgilerinize ve yardımlarınıza teşekkür ediyor iyi günler diliyoruz.,
Saygılar.
Mesaj07.10.2012, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hisarcik-koyu yazmış:
informess yazmış:

Sayın informess, isteğiniz üzerine kodları pm yolu ile tarafınıza göndermiş bulunmaktayız. İlgilerinize ve yardımlarınıza teşekkür ediyor iyi günler diliyoruz.,
Saygılar.

Sn. informess sizden hala cevap bekliyoruz, unuttunuz galiba bizi.
selamlar
Mesaj07.10.2012, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar @hisarcik-koyu,
size gereken cevabı verdim zaten. Wink
Mesaj08.10.2012, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Merhabalar @hisarcik-koyu,
size gereken cevabı verdim zaten. Wink

Merhabalar Sn. anadolulular , bizim yapmak istediğimiz resmin sadece popup opencerede açılması değil, hem popupta açılacak ve hem de mp3 pleayer tuşu olacak, zannedersem sizin verdiğiniz kod sadece popup açma kodu galiba ya da farklı ise o zaman biz yapamadık demektir. İlgilenecek saygıdeğer arkadaşlar için tekrar ediyorum bizim yapmak istediğimiz; Açılan popup pencerede hem resim ve hem de mp3 pleayer aynı anda ikisinin birlikte olmasıdır.
İlgi ve duyarlılığınız ile yardımlarınıza çok teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz.
hisarcik-koyu.tr.gg
Mesaj12.10.2012, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saygıdeğer arkadaşlar, konu günceldir. Konu hakkında bilgileri olan üstadların ilgi ve paylaşımlarını bekliyoruz.
Mesaj19.10.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saygıdeğer B.S. de yönetici, moderatör ve uzman, bilgili paylaşımcı arkadaşlarımız,
yukarıda arzettiğimiz konu hakkında bir çözüm yokmudur, ya da bize anlatıldı da bizmi anlayamadık? Olur veya olmaz bir cevap verebilecek bilgili arkadaşlarımızdan ilgi bekliyoruz.
Saygılarımızla,
Önceki mesajları göster: