Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2012, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ay-maral-can yazmış:
merhaba öncelikle calismalar icin tsk ederim ama ...sizin bu bahsetiginiz konu sanirim benim sitede ziyaretci sayisinin düsmesine neden oldu ve ben sadece ...Google Chrome sayfasindan girebiliyorum siteye....sitdeki sayac yok oldu ayrica aceba ..sizin bahsetiginiz konu ile alakali olabilirmi ? o kadar emek veriyoruz sonucta .. ..sitelere sizin düzeldi dediginiz bu olay sanirim bir cok sitede.de sorun yarati..simdi ben nasil eski ziyaretciyi kazana bilirim aciklarsaniz sevinirim ...saygilar..

ben hala sorumun cevabini alamadim lütfen yetkili arkadaslar yardimci olun tskler..
Mesaj01.11.2012, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Razz
Mesaj01.11.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Tesekkurler

Teşekkürler Smile
Mesaj01.11.2012, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ay-maral-can yazmış:
ay-maral-can yazmış:
merhaba öncelikle calismalar icin tsk ederim ama ...sizin bu bahsetiginiz konu sanirim benim sitede ziyaretci sayisinin düsmesine neden oldu ve ben sadece ...Google Chrome sayfasindan girebiliyorum siteye....sitdeki sayac yok oldu ayrica aceba ..sizin bahsetiginiz konu ile alakali olabilirmi ? o kadar emek veriyoruz sonucta .. ..sitelere sizin düzeldi dediginiz bu olay sanirim bir cok sitede.de sorun yarati..simdi ben nasil eski ziyaretciyi kazana bilirim aciklarsaniz sevinirim ...saygilar..

ben hala sorumun cevabini alamadim lütfen yetkili arkadaslar yardimci olun tskler..

Özelden devam edilmesi doğrultusunda sorun çözülmüştür Smile
Konuyla eş olmayan bir sorununuz var ise "Genel Problemler" veya ilgili kategoride başlık açmayı unutmayınız.
İyi forumlar.
Mesaj01.11.2012, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

:twisted: hasatasıyız dedeeeeee
Mesaj01.11.2012, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj02.11.2012, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben öyle bir sorun yaşamadım ama neyse teşekkür ederim asdasd Very Happy
Mesaj02.11.2012, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

1981-1931 yazmış:
Twisted Evil hasatasıyız dedeeeeee

Lütfen gereksiz mesaj yazmayınız.

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj03.11.2012, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BUG giderildi: Birçok alt sayfa sorunu giderildi

[quote="blochmann-tr"]Merhabalar,

az önce, "Baukasten" kullanıcılarını etkilemiş olan, BUG´ı ortadan kaldırmış olduk.

Ana sayfaların GİRİŞ (Login) bölümünde "kendi sayfalarını düzenlemek" kısmında ana sayfaları ve alt sayfaları kurulabilir.
Gereğinden fazla alt sayfalar oluşturulduğunda bunlar birbirlerinin üstü üstünde görünüyordu. Bundan dolayı bunların işlenmesi zorlu hale geliyordu. Bunun yanında açıkçası
çok aptalca görünüyordu ;-)

Basta da bahsettiğim BUG´ı bu şekilde ortadan kaldırdık.

Sizde bulunan BUG daha ortadan kaldırılamadıysa, tarayıcınızdaki kaşeyi boşaltınız. Bunu örneğin Mozilla Firefox ya da Internet Explorer´da homepage-baukasten.de sitesini
açarak, sonrasında CTRL+F5´e basarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu komut ile güncel olan sayfayı yeniden açıp ayni anda kaşeyi boşaltabilirsiniz.

İyi bir hafta dilerim. Ayrıca Cumhuriyet Bayramı´nız kutlu olsun!
Ben[/quote][i][b][color=red][/color] :oops: :lol: [/b][/i]
Mesaj04.11.2012, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben Halen Sitemde Değişiklik Yapamıyorum

Ben Halen Sitemde Değişiklik Yapamıyorum Tasarım ayarlarına tıklıyorum Sayfa Gelmiyor
Mesaj04.11.2012, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben Halen Sitemde Değişiklik Yapamıyorum

allolargundoganlar yazmış:
Ben Halen Sitemde Değişiklik Yapamıyorum Tasarım ayarlarına tıklıyorum Sayfa Gelmiyor

Çerezleri silmeyi deneyiniz.
Mesaj05.11.2012, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben Halen Sitemde Değişiklik Yapamıyorum

gomerc yazmış:
allolargundoganlar yazmış:

Çerezleri silmeyi deneyiniz.

Sildim ama yine olmuyor
Mesaj15.11.2012, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BUG giderildi: Birçok alt sayfa sorunu giderildi

blochmann-tr yazmış:
Merhabalar,

az önce, "Baukasten" kullanıcılarını etkilemiş olan, BUG´ı ortadan kaldırmış olduk.

Ana sayfaların GİRİŞ (Login) bölümünde "kendi sayfalarını düzenlemek" kısmında ana sayfaları ve alt sayfaları kurulabilir.
Gereğinden fazla alt sayfalar oluşturulduğunda bunlar birbirlerinin üstü üstünde görünüyordu. Bundan dolayı bunların işlenmesi zorlu hale geliyordu. Bunun yanında açıkçası
çok aptalca görünüyordu Wink

Basta da bahsettiğim BUG´ı bu şekilde ortadan kaldırdık.

Sizde bulunan BUG daha ortadan kaldırılamadıysa, tarayıcınızdaki kaşeyi boşaltınız. Bunu örneğin Mozilla Firefox ya da Internet Explorer´da homepage-baukasten.de sitesini
açarak, sonrasında CTRL+F5´e basarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu komut ile güncel olan sayfayı yeniden açıp ayni anda kaşeyi boşaltabilirsiniz.

İyi bir hafta dilerim. Ayrıca Cumhuriyet Bayramı´nız kutlu olsun!
Ben
Mesaj17.11.2012, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: site reklamı

sayın bedava sitem yöneticileri yeni reklam şekilleri hiç güzel olmamış!eski hali daha güzeldi!bu nedir böyle?üstte reklam, sağda reklam, en altta reklam!..reklama ihtiyacınız yokki!zaten googlede bedava site veren tek yer konusunda tekelsiz!...bence bunu düzeltin lütfen....
Mesaj18.11.2012, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
İlginiz için teşekkür ederiz. | Thank You Ben.[/u]
Önceki mesajları göster: