Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2012, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Platonik Aşk - fayecy

PLATONİK AŞK

Bazı insanlar var ki; onların yüzlerine baktığınız zaman mamnun kalırsınız o an...
Yüzünüze karşı sert ifade takmayıp güler yüzlü olurlar; ama onların tebessümleri yapmacık değildir, içten olduğu apaçık farkına varılır.Platonik aşk hem çok güzel bir duygu hemde insani yerle bir edebilecek kadar kötü ve acı bir duygu. Güzel tarafı: Ondan çekinirsiniz, ona bir türlü açılamazsınız, onunla ilgili en güzel hayalleri kurarsınız. Gecelerde uyku uğramaz sizlere ve ihtimalde olsa sizi sevdiğini düşünürsünüz helede başlarda söylediğim güler yüzlü insanların arasındaysa bu ihtimal sizin için artar. Platonik aşkın kötü tarafıysa:Sizi sevdiğini düşünüp ona açılınca; size karşı ters tepip, onca zaman kurduğunuz hayallerinizin suya düşmesidir.
Bir zamanlar kalbe; göğe, dağa-taşa sığdıramadığınız, onun için belkide yağmurlu gecelerde gözyaşlarınız ile yağmuru birleştirdiğiniz aşkınız sadece hayallerde kalır. En kötüsüde onunla ilgili gelecekte kurduğunuz-evlilik gibi- hayallerin gerçekleşmeyeceğini anladığınız zamandır. Ama bu devirde böyle romantik birini bulmak o kadar zor ki neredeyse yok diyebiliriz. Şimdi ki gençlere, yetişkinlere "Aşık olduğunuz falan kişiye uzun bir zaman sonra kavuşacağınızı bildiğiniz halde yinede onu bekler misiniz ?" diye sorsak eminim ki onlarda aynı cevabı verirlerdi.
"Aşk mı ?" (!!)

fayecy
21 kasım çarşamba 2012

Mesaj22.11.2012, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herzaman her yerde en büyük bir x takim derler.. Smile

Ben ise söyle demegi tercih ediyorum..>>
Herzaman heryerde söyledigim gibi..>>
Ask Okadar güzeldirki o güzeligin icinde zehir bulunur..>>
Dag gibi bir adami hic birsey yikamaz, Fakat Askin zehiri bir etkisini gösterirse.>>
Dag gibi adam karinca kadar kücüldükce kücülür...
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.11.2012, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Herzaman her yerde en büyük bir x takim derler.. Smile

Ben ise söyle demegi tercih ediyorum..>>
Herzaman heryerde söyledigim gibi..>>
Ask Okadar güzeldirki o güzeligin icinde zehir bulunur..>>
Dag gibi bir adami hic birsey yikamaz, Fakat Askin zehiri bir etkisini gösterirse.>>
Dag gibi adam karinca kadar kücüldükce kücülür...

Güzel söyledin.