Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.11.2012, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Sitemin Panelinde Yaşadığım Sorun

çok özür dileyerek ikinci kz başlık açmak zorunda kaldım
srun şu...siteme girdiğim zaman yorum sayfasına yapılan yorumları sil kısmını açamıyorum, ziayretçi defterini açamıyorum,sayfaları değiştir kısmına giriyorum ama sayfalarıda göremiyorum çerezleri sildim. Bilgisayara format attım ondandır diye yok. butun tarayıcılarda aynı hatayı vermekte...opera firefox crome hepsi aynı iki kez formatladım aynı....YArdım eden dostlara şimdiden tesekkurler... Crying or Very sad

Başlık Düzenlendi..! Lütfen konunun içeriği ile alakalı anahtar kelimeler seçerek başlık belirleyiniz.. Böylece çözüme daha çabuk ulaşırsınız... @grafikdizayn

En son sosyalbilgiler8 tarafından 27.11.2012 04:32:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.11.2012, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka bilgisayardan girmeyi denediniz mi?

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj27.11.2012, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet başka pcden girdiğimde görebildim.sorun benim pc de fakat neresinde anlayamadım javayı yeniden yukledim modemi açtım kapadım yok..... Embarassed
Mesaj27.11.2012, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

problem hala devam etmekte araştırdım ama bir türlü çözemedim pc yi formatladım ama yok.sorunuma çözüm üretebilecek bir dost yok mu dur....
Mesaj28.11.2012, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..

Ilk olarak ziyaretci defterini olusturan linki gözden gecirin..
Degismis ola bilir.. Ôrnek %6¤ misali karakterler eklenmis ola bilir kayit esnasinda..

Arrow Sitene giris
Arrow ekstralari degistir..
Arrow Ziyaretci defterini secin.

Arrow Direk kaydedin..

Size bir link verir.. Ona tiklamayi deneyip ziyaret defterine giris yapiyormu kontrol edin..

Yorumlari web sayfaniz uzerinden degil..

Arrow Ekstralari degistir..
Arrow Yorumlari secin
Arrow Yorumlari sil
Arrow Ve burada silmek istediginiz yorumlari secin...

Kolay gelsin,, Wink

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj28.11.2012, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saolun problem çözebildim tesekkurler
Mesaj28.11.2012, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
çok saolun problem çözebildim tesekkurler

Rica ederim... Görevimiz pasam.. Selametle.. Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: