Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.12.2012, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu: yha yardım

arkadaşlar ben internetten css tasarım aldım. Oyun tasarımı bu. Bir sürü sayfası var (beceri oyunları vb.) üstüne tıklıyınca bişi açılmıyor. Bende sayfalarımı değiştir bölümüne gittim. Bir sayfa ekledim adıda yarış oyuları sayfası. Ama bu sitemde gözükmedi. Url ekle gibi şeyler duydum ama nasıl ekleyeceğim?? ben oyun kodlarımı oyunim.com 'dan alıyorum. Yardımcı olun örnek _
Mesaj04.12.2012, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yha yardım

jetgibiizle yazmış:
arkadaşlar ben internetten css tasarım aldım. Oyun tasarımı bu. Bir sürü sayfası var (beceri oyunları vb.) üstüne tıklıyınca bişi açılmıyor. Bende sayfalarımı değiştir bölümüne gittim. Bir sayfa ekledim adıda yarış oyuları sayfası. Ama bu sitemde gözükmedi. Url ekle gibi şeyler duydum ama nasıl ekleyeceğim?? ben oyun kodlarımı oyunim.com 'dan alıyorum. Yardımcı olun örnek _

Eğer css tasarımını doğru olarak aldıysan, tasarım üstündeki yazı veya tasarım altındaki yazı kısmında başlıklar olcak örnek:

Kod:
<ul>
<li><a href="#">BAŞLIK</a></li>
</ul>

, ordan başlık isimlerini girdikten sonra bir de "#" olarak işaretlenmiş kısma başlığın adresini yapıştırman lazım ki bastığın da o sayfaya gidebilsin.