Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2012, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneryayincisi yazmış:
Uzun zamandır bu çalışma devam ediyor mu, sitem silindi mi? http://www.kurdelenakisin.tr.gg sitesine erişemiyorum uzun zamandır? Eğer çalışmalar bittiyse ve hala buna rağmen erişemiyorsam büyük bir problem var ki hiçbir yasağı çiğnemedim... Sitemin hiti çok güzeldi ama uzun zamandır erişim olmadığı için google'dan da düştüm. Az-çok adsense geliri sağlıyordum ama şimdi siteye erişim yok...

Eğer geçiciyse lütfen biraz hızlı olun çünkü bu bize çok zarar verdi... Hatta birçok kişinin trgg'yi bırakmasına bile yol açtığını düşünüyorum...

Merhaba.
Hiçbir site sebepsiz yere silinmez,elbet bir açıklaması vardır.
support-tr( at )webme.com 'a mail atınız.
(at) yerine @
"Haberler" başlığında "Oops." başlığını da inceleyiniz.
İyi forumlar.
Mesaj12.10.2012, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
banneryayincisi yazmış:
Uzun zamandır bu çalışma devam ediyor mu, sitem silindi mi? http://www.kurdelenakisin.tr.gg sitesine erişemiyorum uzun zamandır? Eğer çalışmalar bittiyse ve hala buna rağmen erişemiyorsam büyük bir problem var ki hiçbir yasağı çiğnemedim... Sitemin hiti çok güzeldi ama uzun zamandır erişim olmadığı için google'dan da düştüm. Az-çok adsense geliri sağlıyordum ama şimdi siteye erişim yok...

Eğer geçiciyse lütfen biraz hızlı olun çünkü bu bize çok zarar verdi... Hatta birçok kişinin trgg'yi bırakmasına bile yol açtığını düşünüyorum...

O site silinmiş kardeş Laughing Geri açmazlar. Neutral

Tamam da niye silinnmiş... E yasak çiğnenen herhangi bir durum yokki ortada? Yani reklamları kapatmadım. +18 içerik yayınlamadım. Niye kapanmış olabillirki? Moderatörler bilir mi? Yani beni aydınlatırsanız çok sevinicem...
Mesaj12.10.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
banneryayincisi yazmış:

Merhaba.
Hiçbir site sebepsiz yere silinmez,elbet bir açıklaması vardır.
support-tr( at )webme.com 'a mail atınız.
(at) yerine @
"Haberler" başlığında "Oops." başlığını da inceleyiniz.
İyi forumlar.

kusura bakmayın evabınızı yeni gördüm, mail attım supporta bakalım hayırlısı Wink İyi çalışmalar dilerim, teşekkürler cevabınız için.
Mesaj12.10.2012, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim ne demek,hayırlısı neyse o olsun.
İyi forumlar.
Mesaj16.10.2012, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ERİŞİM SORUNU YAŞAMA

ÖNCELİKLE SİNİRLERİNİZE HAKİİM OLUNN ARKADAŞLAR BİLGİSAYARINIZI KAPATIP TEKRAR AÇIN OLAY BİTMİŞTİR... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj01.11.2012, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Karkadaşlar ben e-mail ime bildirim gelmesini istiyorum

Embarassed Yardımcı olurmusunz ftfn bekliyorum Question
[/i][/b]
Mesaj17.11.2012, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: açılmıyor

benimde sitem açılmıyor siteye girince internet gitmiş gibi yapıyor. ayrıyeten sayfayı falan düzenlediğimiz yerdeki linke tıklayınca da açılmıyor.
Mesaj30.11.2012, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar benim ccardacc diye sitem wardı ona bi tek ben girebiliyordum başka kimse giremiyordu oysa yeni sitem çok güzel daha yeni açtım açar açmaz 19 kişi ve bir tanede yetkili girdi (gomerc) biraz sakin olun sitenizi tarik bey e iletin o gerekli şeyi yapar öle tahmin ediyorum umarım yapar bu arada hepinizi cheeslingames.tr.gg ye bekliyorum Mr. Green Laughing Cool Very Happy Surprised Arrow
Mesaj30.11.2012, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya benim bir sorunm war profil resmi olmuo bnde resmi yükliyorum otamatik gidio lütfen bir çözüm bulsanız sevinirim Mr. Green
Mesaj30.11.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar.
Konunun amacından lütfen sapmayınız.
Bir sorununuz var ise "Genel Problemler" de başlık açarak ifade ediniz.
İyi forumlar.

En son gomerc tarafından 30.11.2012 11:33:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.12.2012, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: herkezin sunucusu bedavamı ?

herkezin sunucusu bedavamı ?[color=blue]Smile
Önceki mesajları göster: