Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2012, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: beğeni butonnu ana sayfamın içine koyymak istiyorum =) yardı

DEĞERLİ ARKADAŞLAR BEN SİTEME FACEBOOK SAYFA BEĞENME BUTONUMU KODUNU ALDIM VE YAPIŞTIRDIM ANCAK BEĞENME BUTONU YUKARIDA KİMSENİN GÖREMEYECEĞİ BİR YERDE BEN ANA SAYFAMIN İÇİNE OLMASINI İSTİYORUM NAPABİLİRİM BİR ÇOK YOLU DENEDİM OLMADİ ÖRNEK: SAYFALARIM DEĞİŞTİRE TIKLADIM ORADA ANA SAYFA YERİNE YAPIŞTIRDIM OLMADI DAHA BİRÇOK YOL DENEDİM OLMADI LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BANA YARDIM ETSİN Sad
Mesaj18.12.2012, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfalarımı değiştir > Kaynak 'a basarak kodu eklerseniz sorununuz düzelicektir Wink
Mesaj31.12.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kodu verebilir misiniz ?
Mesaj31.12.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

gomerc kardeşimiz değinmiş Smile o konuda bize söyleyecek laf bırakmamış Smile Very Happy
2. arkadaşımız nerden bulabileceğimizi sormuş şöyleki adımlarla anlatırsak;

1. Öncelikle Facebook Developers sayfasında Social Plugins sayfasına giriniz. Sayfaya girmek için bu linke tıklayınız: http://developers.facebook.com/docs/plugins/

2. Like Box linkine tıklayınız.

Aşağıdaki resimde “1″ numara ile gösterilen alana, web sitenizin ya da bloğunuzun adını giriniz.
“2″ numaralı alana istediğiniz genişliği (pixel olarak) giriniz.
“3″ numaralı alana sayfayı beğenen profillerden kaç kişinin resminin çıkmasını istediğinizi giriniz.
“4″ numaralı alanı beğenenlerin profillerinin görünmesini diliyorsanız tıklayınız.
“5″ numaralı alan “3 ve 4″ nolu alanlar seçili ise kullanılabilir. Başlığı üst kısımda gösterir.
Mesaj31.12.2012, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: