Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem resim uploadı hakkında

Teknik destek lütfen cevap bekliyorum.Sitem css ve menüm başlık resimlerim her şeyim resim ve ben diğer upload sitelerine güvenmedim ve bedava-sitem e upload ettim.Ama 1 haftadır resimler kaybolup geri gelior bazen yarısı gözüküyor.Sorun browser de değil opera da kullanıorum ve onda da kayboluor.Bu sorun ne zaman çözülecek forumda bu alana bu konuyla ilgi 3-4 başlık açıldığını gördüm sorun ben de değil demek.Lütfen ya yaklaşık bir tarih ya da üstünde çalışışılp çalışılmadığını söyleyinh..... Sad

®ysnsen başlık değiştirilmiştir.

En son istediginherseyburada tarafından 01.07.2008 14:18:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teknik destek lütfen çözüm..

istediginherseyburada yazmış:
Teknik destek lütfen cevap bekliyorum.Sitem css ve menüm başlık resimlerim her şeyim resim ve ben diğer upload sitelerine güvenmedim ve bedava-sitem e upload ettim.Ama 1 haftadır resimler kaybolup geri gelior bazen yarısı gözüküyor.Sorun browser de değil opera da kullanıorum ve onda da kayboluor.Bu sorun ne zaman çözülecek forumda bu alana bu konuyla ilgi 3-4 başlık açıldığını gördüm sorun ben de değil demek.Lütfen ya yaklaşık bir tarih ya da üstünde çalışışılp çalışılmadığını söyleyinh..... Sad

Veritabanında çalışmalar ve güncellemeler olduğu zaman böyle sorunlar ortaya çıkabilir
Mesaj01.07.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teknik destek lütfen çözüm..

yagmur-seli yazmış:
istediginherseyburada yazmış:

Veritabanında çalışmalar ve güncellemeler olduğu zaman böyle sorunlar ortaya çıkabilir

Sorunun kaynağını biliorum.....Ben çözüm tarihi vb bişi soruom... Wink
Mesaj01.07.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]ßunun zamnını söylmek sanırım teknik destek içinde ßiraz güçtür ama ßunu ßaşlık çarak değil teknik destek ekibinden ßir kişiye sormalısınız Wink [/b]
Mesaj01.07.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk öncelikle böyle başlıklar açmayalım konuyu özetleyici başlıklar yazalım lütfen.
soruna gelince dediğiniz gibi diğer başlıkları inceleseniz cevabını bulacaktınız.
birazcık sabır gerekli sadece her gülün bir dikeni eğer sonunda güzel bir iş bekliyorsak biraz sabretmemiz laızm.
sonrada öneriler kısmındaki başlıklar neden okunmöuyor neden bi işlem yapılmıyor diyorsunuz.
çok güzel upload siteleri var orda upload et başlık resmini.
düzelince tekrar değiştirirsin.
anlayışla karşılıyacağınızı düşünüyorum kolay gelsin arkdaşlar..
Mesaj01.07.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
ilk öncelikle böyle başlıklar açmayalım konuyu özetleyici başlıklar yazalım lütfen.
soruna gelince dediğiniz gibi diğer başlıkları inceleseniz cevabını bulacaktınız.
birazcık sabır gerekli sadece her gülün bir dikeni eğer sonunda güzel bir iş bekliyorsak biraz sabretmemiz laızm.
sonrada öneriler kısmındaki başlıklar neden okunmöuyor neden bi işlem yapılmıyor diyorsunuz.
çok güzel upload siteleri var orda upload et başlık resmini.
düzelince tekrar değiştirirsin.
anlayışla karşılıyacağınızı düşünüyorum kolay gelsin arkdaşlar..

Anlayışla karşılıyorum fakat css benim başka sitelere upload etmem demek tüm sayfaları değiştirmem anlamına geliyor.. Sad
Mesaj01.07.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman dediğim gibi biraz sabır Wink