Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: index

Merhaba arkadaşlar benim sitem counter strike üzerine bi site ama pek geliştirmedim ve geliştirmiyeceğim metin2 adlı oyun üzerine bi site açmak istiyorum o yüzden bir index problemim var

Arkadaslar bir sitede gördügüm index çok hoşuma bu index i bu siteden bir yöntemle alıp üzerinde oynamalar yapıp siteme indexleye bilirmiyim? nasıl yapabilirim söleyen olursa çok memnun olurum.
Mesaj29.12.2012, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Bir sitede gördüğüm index" de ne demek ? Ana sayfayı falan mı kastediyorsunuz ? Arama motorlarındaki indexlenme olayını mı ?
Mesaj29.12.2012, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

index dedigim şey hani mesela bir siteye gırerken işte diyoya 15 saniye sonra siteye yönlendirilileceksin lütfen +butonlarına basın falan googleye metin2 indexleri yaz görüceksin anlatmak istedigimi hani introya ekleniyo ama ekleyemedim resimleri falan yapamadım.
Mesaj30.12.2012, 06:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir başkasının hazırlamış olduğu ve kodlarını yayınlamadığı bir çalışmayı [Ç]almak yasal bir suçtur. Bu nedenle bunun yerine Adobe Photoshop gibi bir program yardımı ile kendinizin hazırladığı bir introyu sitenize eklemeniz daha iyi olacaktır..
Mesaj30.12.2012, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

peki modum adam paylaşmış ben onu nasıl yükliycem yardım edermisin.
Önceki mesajları göster: