Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2013, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Beklenen yenilik işte proje buyrun yorum sizin!

Popüler 10 internet sitesine detaylı raporlar sadece burada!

Star-Reklam yine büyük bir yenilik ile karşınızda sizde biliyorsunuzki biz diğer rakiplerimiz ile kıyaslanamacak biçimde daha kaliteli hizmetler sunuyoruz buna örnek verecek olursak 08/01/2013 tarihinde top 10 açmıştık ve popüler 10 internet sitesinin toplam hitini göstermiştik bugün bambaşka bir yenilikle yine karşınızdayız yeni oluşturduğumuz bu projede bu gün,dün,bu ay,geçen ay,bu yıl,geçen yıl,toplam ve star istatistiklerinize detaylı bir biçimde sahip olabileceksiniz bu projeyi canlı olarak izleyebilmek için üst menüdeki raporlar bağlantısına tıklayın tüm ailemize hayırlı olması dileğiyle sizler için çalışmalarımız sürecek hep beraber büyüyeceğiz.

Başvurular için tr.gg eklentimiz şu sitede mevcuttur;

http://xn--lgntrk-vua6owsc.tr.gg/reklam.htm
Mesaj09.01.2013, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Süper

Çok süper bir site.Böyle reklam ağı zor bulunur.
Mesaj09.01.2013, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

amazing rocking!
Mesaj10.01.2013, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılmayın arkadaşlar...ben katıldım,sürekli sayfayı yeniledikçe hep kendi siteleri...kendilerinin reklamını yapıyorlar,benden uyarması Exclamation
Mesaj10.01.2013, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

din-ciyiz yazmış:
katılmayın arkadaşlar...ben katıldım,sürekli sayfayı yeniledikçe hep kendi siteleri...kendilerinin reklamını yapıyorlar,benden uyarması Exclamation

Kesinlikle öyle birşey yoktur sadece kendi reklam gösterimimiz sizlerinkine göre 1 fazla gözükür örneğin sizinki saatte 30 defa çıkıyorsa bizimki 50 defa çıkar bunun olmasının sebebide onca yeniliğimize rağmen hala üye sayımızın 10 küsürlerde olmasıdır biz bunu kendi sitemizi yükseltmek için değil reklam ağı üyelerini yükseltip daha geniş bir aileye sahip olmak için yaptık sizi unutmayın üye sayımız ne kadar çok olursa sizinde reklam gösteriminiz o kadar çok olur.

Diğer bir konuya değinecek olursak gidin diğer reklam ağlarına bakın onların reklam gösterimi x2 bile değil x3,x4,x5 küsürlerde sadece onların üye sayısı fazla olduğu için kendi reklamları fazla göze batmıyor yazdığınız cümlelere dikkat edin size bu cümleleri yazdıranları veya sizin kim olduğunuzu biz çok iyi biliriz çekemiyorsanız çamur atmaya çalışmayın hadi işinize.
Mesaj11.01.2013, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben buraya dusuncelerimi yazdım!siteyi dün açtım,burda kimseyi tanımıyorum ama herkesin bu tür ağına katıldım.!kimsede böyle bir mesaj yazdıramaz bana...
Mesaj11.01.2013, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

din-ciyiz yazmış:
ben buraya dusuncelerimi yazdım!siteyi dün açtım,burda kimseyi tanımıyorum ama herkesin bu tür ağına katıldım.!kimsede böyle bir mesaj yazdıramaz bana...

Düşüncelerinizi kendinize saklayın veya direk bizzat bize ulaştırınki bizde size daha iyi hizmet verelim siz burda bize çamur atmaktan başka birşey yapmıyorsunuz.
Mesaj11.01.2013, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

xn--lgntrk-vua6owsc yazmış:
din-ciyiz yazmış:

Düşüncelerinizi kendinize saklayın veya direk bizzat bize ulaştırınki bizde size daha iyi hizmet verelim siz burda bize çamur atmaktan başka birşey yapmıyorsunuz.

çamur atmakla alakası ne ki?burda yaşadığım şeyi herkese söylemek istedim...
Mesaj11.01.2013, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

din-ciyiz yazmış:
din-ciyiz yazmış:

Çamur atmakla çok alakası var siz burda böyle yorum yaparak bizi diğer sitelere karşı kötülemiş oluyorsunuz ama siz söylediğiniz sözlerin anlamını bilmiyorsanız gereksiz yorumlar yapmasanız sizin açınızdan daha iyi olur.
Mesaj11.01.2013, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

din-ciyiz yazmış:
din-ciyiz yazmış:

Çamur atmakla çok alakası var siz burda böyle yorum yaparak bizi diğer sitelere karşı kötülemiş oluyorsunuz ama siz söylediğiniz sözlerin anlamını bilmiyorsanız gereksiz yorumlar yapmasanız sizin açınızdan daha iyi olur.
bunu yapan başka siteler var mı bilmiyorum ama,ben karşılaştığım sorunu yazdım merak etmeyin sözlerimin gayet de anlamını biliyorum.!
Mesaj11.01.2013, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

din-ciyiz yazmış:
din-ciyiz yazmış:
din-ciyiz yazmış:

bunu yapan başka siteler var mı bilmiyorum ama,ben karşılaştığım sorunu yazdım merak etmeyin sözlerimin gayet de anlamını biliyorum.!
Mesaj12.01.2013, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
amazing rocking!

Gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın.
Mesaj13.01.2013, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
amazing rocking!

başlıkta yorum sizin diyor,istediğimi yazarım burası forum kendi siten değil
Mesaj13.01.2013, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
liseogrencisi2 yazmış:
amazing rocking!

Proje hayata geçirilmiş gerçek bir projedir senin yaptığın yorum ingilizce burasıda Türkiye türkçen yoksa yorum yapmayacaksın diğer bir konuya gelince kelimenin anlamına bakıldığında sallama felan diyor biz yapacağız demedikki yaptığımızı duyurduk ha senin kafan basmıyorsa o ayrı konu hatırlat bakırköy hastanesine telefon açarım masraflarını üstlenirim selamımı söyle paşalar gibi bakarlar o olmayan aklını geliştirmene yardımcı olurlar benden sana bi abi tavsiyesi ava gitme sakın ha av olur vurulursun Wink
Mesaj14.01.2013, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
liseogrencisi2 yazmış:
amazing rocking!

Proje hayata geçirilmiş gerçek bir projedir senin yaptığın yorum ingilizce burasıda Türkiye türkçen yoksa yorum yapmayacaksın diğer bir konuya gelince kelimenin anlamına bakıldığında sallama felan diyor biz yapacağız demedikki yaptığımızı duyurduk ha senin kafan basmıyorsa o ayrı konu hatırlat bakırköy hastanesine telefon açarım masraflarını üstlenirim selamımı söyle paşalar gibi bakarlar o olmayan aklını geliştirmene yardımcı olurlar benden sana bi abi tavsiyesi ava gitme sakın ha av olur vurulursun Wink
selamımı söyle dediğine göre yatmışlığın var iyi biliyorsun oraları...kendinle tezat içindesin benle uğraşıyorsun,varsa aklın(ki yok) kullan Exclamation senin nasihatlerine ihtiyacım yok merak etme Razz bu arada amazing rocking=muhteşem yalan demek,oraya yazmışsın diğer rakiplerimizle kıyaslanamayacak biçimde kaliteli hizmetler sunuyoruz...anlayan anladı Exclamation Razz