Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2013, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Gelecek Planlarınız

Web site dünyasında ki gelecekte ki planlarınız neler? Yeni bir site açmayı düşünüyor musunuz? Ücretli sisteme geçmeyi düşünüyor musunuz evet ise nasıl bir site açmayı hedefliyorsunuz?
Mesaj14.01.2013, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ve heyecan dolu bir başlık olacak sanırım Smile
İlk yorum benden gelsin o zaman Smile
TR.GG ailesini bırakacağımı sanmıyorum ama elbette ücretli site hedeflerim yok değil. Bu açmayı planladığım site şuanki sitem tarzında ilerleyecek.

TR.GG'de hedeflerimi sorarsanız örnekler arasına girmek Mr. Green Ama bu liste de değil, akıllarda Wink

Yeni bir site açar mıyım TR.GG'de? Eğer bir projem varsa elbette Smile
Mesaj14.01.2013, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
TR.GG ailesini bırakacağımı sanmıyorum ama elbette ücretli site hedeflerim yok değil. Bu açmayı planladığım site şuanki sitem tarzında ilerleyecek.

TR.GG'de hedeflerimi sorarsanız örnekler arasına girmek Mr. Green Ama bu liste de değil, akıllarda Wink

Ücretli site açtıktan sonra istikrar gerekli ve asla pes etmemek lazım. Öncelikli hedef iyi bir plan olmalı. Yani açağın sitenin ne üzerine olduğunu ve neler yapacağını önceden planlaman gerekli. Umarım hedeflediğin yolda başarı ile ilerlersin kardeşim.
Mesaj14.01.2013, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:

Sen saten hep akıllardasın Mert. Rolling Eyes

informess yazmış:
Web site dünyasında ki gelecekte ki planlarınız neler? Yeni bir site açmayı düşünüyor musunuz? Ücretli sisteme geçmeyi düşünüyor musunuz evet ise nasıl bir site açmayı hedefliyorsunuz?

Güzel başlık abi teşekkürler.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj14.01.2013, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ ol kardeşim.. Smile

Ahmet abi ekleme yapayım o zaman Smile
- Önce hedeflerimi belirleyeceğim.
- Sonra site temasıydı, içeriğiydi genel zemini hazırlayacağım.
- Sonra siteyi alacağım ve aldığım gün açacağım.
- TR.GG bırakamadan ve sitemi güncelleyerek her iki site de aktif olarak foruma bakacağım.
- Sonrası Allah büyüktür Smile
Mesaj14.01.2013, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem 'e gelmeden önce de yaptığım işlerin bir kısmını halen sürdürmekteyim,ancak Bedava-Sitem 'den vazgeçmek şahsen söz konusu olamaz,birkaç yeni site açmayı planlıyorum ancak durum neyi gösterir bilemem Smile Bedava-Sitem 'de bir hedefim yok açıkcası.
Gerek tanınmış gerek yeni açılmış forumlarda ilgilenmemi veya bir blog'da yazarlık yapmam isteniyor.Geçen sene gelen istekleri geri çevirdim bu sene birşeyler düşünebilirim Smile
Şuanlık ücretli bir site açmama gerek yok diyebilirim.
Ancak ilerleyen zamanlarda birkaç projem için site açabilirim Smile

Ek olarak, başlık için teşekkürler Wink
Mesaj14.01.2013, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Sağ ol kardeşim.. Smile

Ahmet abi ekleme yapayım o zaman Smile
- Önce hedeflerimi belirleyeceğim.
- Sonra site temasıydı, içeriğiydi genel zemini hazırlayacağım.
- Sonra siteyi alacağım ve aldığım gün açacağım.
- TR.GG bırakamadan ve sitemi güncelleyerek her iki site de aktif olarak foruma bakacağım.
- Sonrası Allah büyüktür Smile

Hedeflerini oturup 2 elini kafanın arasına alıp belirlemiyorsun bunu söyliyim ilk önce. Very Happy Bir iş yaparken yolda yürürken bile düşünebiliyorsun bunu. Smile
Tema'ya çok fazla takılmamak lazım. Yani şöyle bir şey var. 1 ayda bir tema değiştirmek hem seo açısından hemde ziyaretçiler açısından iyi olmaz. Bir temayı kafana yerleştirip o tema ile uzun süre yola devam etmek gerekir. (1 yıl 2 yıl...)

Mesaj14.01.2013, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Bedava-Sitem 'e gelmeden önce de yaptığım işlerin bir kısmını halen sürdürmekteyim,ancak Bedava-Sitem 'den vazgeçmek şahsen söz konusu olamaz,birkaç yeni site açmayı planlıyorum ancak durum neyi gösterir bilemem Smile Bedava-Sitem 'de bir hedefim yok açıkcası.
Gerek tanınmış gerek yeni açılmış forumlarda ilgilenmemi veya bir blog'da yazarlık yapmam isteniyor.Geçen sene gelen istekleri geri çevirdim bu sene birşeyler düşünebilirim Smile
Şuanlık ücretli bir site açmama gerek yok diyebilirim.
Ancak ilerleyen zamanlarda birkaç projem için site açabilirim Smile

Ek olarak, başlık için teşekkürler Wink

Senin de hakkında hayırlısı dostum başarılar diliyorum.
Mesaj15.01.2013, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaklaşık 4 sene önce ömrümü harcadım burada.Burayı bıraktım ve ücretli sitelere geçtim.O dünya burdan daha beter ve acımasız.Burayla yetinmek hepimize yeter bence.
Artık bende buraya geri döndüm.Hepinize selam olsun.
Mesaj16.01.2013, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

2007 yılında ki hedefim burda örnekler listesinde olmakdı. Bu gerçekleşti. Bedava-siteme ilk üye olduğum zaman moderatör olmak aklımdan geçmişti ama hedef yapmamıştım. 2010 da kısa süreliğinede olsa bu görevide yaptım. Eski sildigim sitemin hedefine net bir şekilde ulaşmış olması ile hedeflerimi yakalayabiliyor olmam beni dahada azimli kılıyor. Şimdi biryaziatölyesi sitemin temasını değiştirme vakti geldi. Bu değişikliğide yaptıkdan sonraki hedefim. "Dahaiyi" sitesini Türkiye'nin en geniş sitesi haline getirmeyi planlıyorum. Onun dışındada biryaziatölyesi sitesini güncel tutarak. Atölyeye yeni konular ve yeni köşe yazılarımı zaman içinde siteye birer birer eklemeyi planlıyorum. Son olarak. Ücretli siteye geçmeyi planlamıyorum burda premium olarak sitemin hep bende kalmasını tercih ediyorum. Ücretli sitelerden açtığım sitemle ilgilenemediğim için kapanmış olması ve tekrar para verip açtırmak mantıklı gelmiyor. Bsde öyle değil ama. Premium paket biter yine site yayında olur Wink

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj16.01.2013, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçen sene .comlu sitem vardı aslında işlerimden dolayı boşuna almıstım ilgilenemedim fakat bu aralar açmayı planlıyorum
Mesaj16.01.2013, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
2007 yılında ki hedefim burda örnekler listesinde olmakdı. Bu gerçekleşti. Bedava-siteme ilk üye olduğum zaman moderatör olmak aklımdan geçmişti ama hedef yapmamıştım. 2010 da kısa süreliğinede olsa bu görevide yaptım. Eski sildigim sitemin hedefine net bir şekilde ulaşmış olması ile hedeflerimi yakalayabiliyor olmam beni dahada azimli kılıyor. Şimdi biryaziatölyesi sitemin temasını değiştirme vakti geldi. Bu değişikliğide yaptıkdan sonraki hedefim. "Dahaiyi" sitesini Türkiye'nin en geniş sitesi haline getirmeyi planlıyorum. Onun dışındada biryaziatölyesi sitesini güncel tutarak. Atölyeye yeni konular ve yeni köşe yazılarımı zaman içinde siteye birer birer eklemeyi planlıyorum. Son olarak. Ücretli siteye geçmeyi planlamıyorum burda premium olarak sitemin hep bende kalmasını tercih ediyorum. Ücretli sitelerden açtığım sitemle ilgilenemediğim için kapanmış olması ve tekrar para verip açtırmak mantıklı gelmiyor. Bsde öyle değil ama. Premium paket biter yine site yayında olur Wink

Hedefler güzel cemal abi. Umarım istediklerini en iyi şekilde başarırsın ve yardıma ihtiyacın olursa istediğin zaman yazabilirsin bana.
Mesaj18.01.2013, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Mesaj27.01.2013, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

b-s ye faydamın dokunması benim için yeterli ben hoby olarak yapıyorum gerçekte bu iş üzerine yakın bir işte bilgisayar mühendisliğinde çalışmak isterim . Smile

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj27.01.2013, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her site gibi bende ücretli bir site açmayı planlıyorum tabiki Smile Bedava sitemdeki ilk hedefim örnek siteler arasına girmekti bunu Allah'ın izniyle başardım ilerde moderatör olmak istiyorum bu arada Mr. Green
Önceki mesajları göster: