Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2013, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Bs'yi Sırf Bu Yüzden Seviyorum :)

Bana kazandırdığı unutulmaz dostluklar ve arkadaşlıklar için bu sisteme minnettarım. Cemal (afilliyanlik) kardeşimize de selam olsun ve ayrıca bu vesileyle de bedava-sitem.com'a teşekkürler.

Fotoğraf: İstanbul'da, bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce çekilmişti.

Mesaj26.01.2013, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin adına sevingim bedava-sitem'i sırf reklamları yüzünden sevmeyenlere büyük cevap olmuş.Birçok kişi de buluşmuşlardır , hala o sevgiyi barındıranlar da var

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj26.01.2013, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoesinti yazmış:
Senin adına sevingim bedava-sitem'i sırf reklamları yüzünden sevmeyenlere büyük cevap olmuş.Birçok kişi de buluşmuşlardır , hala o sevgiyi barındıranlar da var

reklamlara cevap konusunu düşünmemiştim hiç.. teşekkürler yorumuna Smile
Mesaj26.01.2013, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
teknoesinti yazmış:

reklamlara cevap konusunu düşünmemiştim hiç.. teşekkürler yorumuna Smile

Rica ederim abi Smile)

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj26.01.2013, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel.. Smile Birde eski admin selin ile eski moderatör trggcanavari bulusmustu. Trggcanavarı yarışma da ödül kazanmıştı ödülü teslim için.
Mesaj26.01.2013, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Güzel.. Smile Birde eski admin selin ile eski moderatör trggcanavari bulusmustu. Trggcanavarı yarışma da ödül kazanmıştı ödülü teslim için.

Ama bizimki daha farklı bir konu içindi Razz
Mesaj26.01.2013, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
informess yazmış:

Ama bizimki daha farklı bir konu içindi Razz

Very Happy
Mesaj26.01.2013, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Ben de oradaydım Very Happy
Mesaj26.01.2013, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fotoğrafı bulabildiğinize sevindim Smile

3 yıl mı geçmiş Surprised
Mesaj27.01.2013, 00:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoesinti yazmış:

sevgi ile reklam ne alakaysa artık Razz b-s ye gelmek isteyen yine gelir reklamı katmamak lazım araya kendımı de katayım tamam ben reklam için bıraktım fakat bu sevmediğim anlamına gelmiyor ben bıraksamda kalbimin bir parçası hep burada olacak neyse gerekli tartışma olursa özelden devam edelim Smile
Mesaj27.01.2013, 01:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
Fotoğrafı bulabildiğinize sevindim Smile

3 yıl mı geçmiş Surprised

evet 3 yıl geçti.. fotoğrafı bilgisayarda detaylı bir arama sonucu buldum Smile
Mesaj27.01.2013, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
teknoesinti yazmış:

sevgi ile reklam ne alakaysa artık Razz b-s ye gelmek isteyen yine gelir reklamı katmamak lazım araya kendımı de katayım tamam ben reklam için bıraktım fakat bu sevmediğim anlamına gelmiyor ben bıraksamda kalbimin bir parçası hep burada olacak neyse gerekli tartışma olursa özelden devam edelim Smile

haklısın da bırakıp gidenler çok oldu Smile

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj27.01.2013, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bsden buluştuğum ikinci kişi olmuştun kaan Smile keşke montu çıkarsaydım. o gün moralim çok bozuktu sebebini biliyorsun ama yinede iyi çıkmışım. Bu arada ben seni o kadar uzun boylu hayal etmemiştim yanında cüce gibi kaldım Very Happy
dip not: bilmeyenler vardır. Afilliyanlizlik ben oluyorum Very Happy

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj27.01.2013, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Bsden buluştuğum ikinci kişi olmuştun kaan Smile keşke montu çıkarsaydım. o gün moralim çok bozuktu sebebini biliyorsun ama yinede iyi çıkmışım. Bu arada ben seni o kadar uzun boylu hayal etmemiştim yanında cüce gibi kaldım Very Happy

seni kim bilmez abi Smile

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj27.01.2013, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:

vay vay vay, kimleri görüyoruz Smile güzel kardeşim. hoşgeldin. herşeyin bir hatırası var işte.. o günkü yaşanılanlar süperdi demi. özellikle torium alışveriş merkezinde Razz
Önceki mesajları göster: