Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2013, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] Reklamlar gözükmüyor

arkadaşlar sitemde ana sayfamda en altta tasarımın altındaki yazı bölümünde bannerlar ve sayaç görünmüyor. ama diğer sayfalarda ikiside görünüyor. ne yapabilirimki ana sayfada görünsün.

not: önceden iki,side ana sayfada görünüyodu fakat iki gün bilgisayarı açmadım site yerle bir olmuş bannerı bende olan sitelerden ban yedim. yardım edin lütfen

En son bilgisayar-bilgini2 tarafından 04.02.2013 16:45:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.02.2013, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR SÖYLEMEYİ UNUTTUM BİDE ŞU LİNK YOK

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=

Mesaj04.02.2013, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin tasarımını değiştirin sadece denemek için mesela iceblue tasarıma geç kaydet kontrol et webmenin reklamı geri gelirse. Kayıtlı olduğun tasarımdaki html kodlarında sorun vardır. Son eklediğin html kodlarını kontrol et

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj04.02.2013, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

maalesef Crying or Very sad düzelmedi kardeş webme nin reklamı gelmedi

Mesaj04.02.2013, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımm extralara göz at bir yerde bir kod eklemiş olabilirsin. Veya geçici olarak bir kaç dakikalığına bütün extraları kapat kaydet birde öyle dene ve reklam gelirse kapattığın extraları teker teker ekle kaydet her seferinde kontrol et hangi extrayı eklediğinde reklam kayıp olursa o extradaki kodları kontrol et tahminimce extralarda kod olabilir. Bunu bir dene bu yöntemde olmaz ise farklı tarayıcılardan siteni kontrol et. En son ihtimalde bütün müdahalelere rağmen reklam geri gelmiyorsa. Online olan bir moderatör arkadaşımıza ulaşıp durumu bildirin ve support-tr(at)webme.com adresinede bu durumu bildirin. Siteniz silinmesin.

Mesaj04.02.2013, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama sadece anasayfada gelmiyorreklam bence anasayfanızın içeriğini kopyalayıp tamamen silip kaydet bir de öyle kontrol et

Mesaj04.02.2013, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir ihtimal daha var. Sayfalarımı değiştirdeki anasayfa yazılı yani sayfanın adını koyduğun alanda html kodu varsa o kodu sil varsa tabi.

Mesaj04.02.2013, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Ama sadece anasayfada gelmiyorreklam bence anasayfanızın içeriğini kopyalayıp tamamen silip kaydet bir de öyle kontrol et

bu yöntemi yaptım oldu çok ama ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK tşkler valla sitemi silinmesinden kurtardın. tşkler

Mesaj04.02.2013, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayar-bilgini2 yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

bu yöntemi yaptım oldu çok ama ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK tşkler valla sitemi silinmesinden kurtardın. tşkler

ne demek kardeş Wink hem bs yönetim bu konularda hemen site silecek zihniyete sahip değiller. Silinse bile açılıyor tekrar. Aynı sorun bendede vardı. Sitem silindi. 1 saat sonra açıldı. Sen şimdi anasayfa kodlarını yedek bir sayfada açtıysan. Yeni anasayfanı düzenlemeye başka. Eski anasayfandaki html kodlarını teker teker yükle. Hangi html kodu reklamı kaldırıyorsa o html kodunu sitene ekleme. Kolay gelsin.

Mesaj04.02.2013, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
bilgisayar-bilgini2 yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

ne demek kardeş Wink hem bs yönetim bu konularda hemen site silecek zihniyete sahip değiller. Silinse bile açılıyor tekrar. Aynı sorun bendede vardı. Sitem silindi. 1 saat sonra açıldı. Sen şimdi anasayfa kodlarını yedek bir sayfada açtıysan. Yeni anasayfanı düzenlemeye başka. Eski anasayfandaki html kodlarını teker teker yükle. Hangi html kodu reklamı kaldırıyorsa o html kodunu sitene ekleme. Kolay gelsin.

kardeş ana sayfanın kodunu aldım o sayfayı sildim. ve yeni bir tane açtıım kodu olduğu gibi yapıştırdım sorunsuz çalışıyor..

Mesaj04.02.2013, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun çözüldüğüne göre;

Konu Kilit.

İyi forumlar Wink