Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2013, 03:41 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] Linkler Açılmıyor!

Eskiden açılan linkler şimdi tıklanınca açılmıyor (örneğin:http://damlapinari.tr.gg/DAMLAP%26%23304%3BNAR%26%23304%3B-E_K%26%23304%3BTAP-REYONU.htm)geçenlerde link lazım oldu fakat gönderdikten sonra tıklıyorum yok açılan linkler daha çalışmıyor açılmıyorlar onun yerine şu çıkıyor karşıma :Not Found

The requested URL /DAMLAP& was not found on this server. bunu ana sayfa hariç diğer bütün sayfalarda yaşıyorum nasıl çözebilirim bu sorunu ?!

En son damlapinari tarafından 10.02.2013 12:34:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.02.2013, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba pınar Smile
sayfa ismini değiştirmeyi dene belki olacaktır. ama sorunu tam olarak anlayamadım kurcalıyacam şimdi / Cemal

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj09.02.2013, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam o linkteki sayfa artık mevcut değil..
Büyük ihtimalle silinmiş.
Siz bir "sayfalarımı değiştirden" linkteki sayfayı gözden geçirin.
Eğer bulursanız adını değiştirip linkini almayı deneyin.
Eğer bulamazsanız zaten silinmiş demektir.
İyi forumlar... Wink

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj09.02.2013, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Cemal adını görünceye kadar kim bu senli benli tanıdık gibi konuşan dedim :)teşekkür ederim .

Sanırsam o linkteki sayfa artık mevcut değil..
Büyük ihtimalle silinmiş.
Siz bir "sayfalarımı değiştirden" linkteki sayfayı gözden geçirin.
Eğer bulursanız adını değiştirip linkini almayı deneyin.
Eğer bulamazsanız zaten silinmiş demektir.
İyi forumlar...

Bunu sadece o sayfa için yaşamıyorum sorumda da belirttiğim gibi ana sayfa hariç diğer bütün(sayfalarda) linklerde yaşıyorum.şöyle örnekle açayım konuyu biraz ana sayfa hariç diğer bir sayfaya girip linki kopyalayın sonra facebook veya herhangi bir yere (fark etmez genel bilinen ,girilen diye dedim) linki yollayın ve tıklayın o zaman anlaşılacaktır sorunum. şimdiden teşekkürler verilen cevaplar için
Mesaj09.02.2013, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebookda bazı sayfalar paylaşılmıyor Türkçe karakter sorunu olduğu için. Ama senin sorununa bir çözüm bulamadım . Bilgi pınarı açıklama yapmış aynı düşüncedeydim ama, bilemiyorum yinede. Sayfalarını tek tek kontrol et, derim.

Mesaj09.02.2013, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba teknik bir sorun var. G.Chrome'den giremediğim bu sayfaya
M.Fiefox'dan girebiliyorum

http://damlapinari.tr.gg/Kafa-Dengini-De%26%23287%3Bil-Kalp-Dengini-Ara-.htm

Mesaj09.02.2013, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba teknik bir sorun var. G.Chrome'den giremediğim bu sayfaya
M.Fiefox'dan girebiliyorum

http://damlapinari.tr.gg/Kafa-Dengini-De%26%23287%3Bil-Kalp-Dengini-Ara-.htm
şimdi bende iki tarayıcıdan girdim aynen dediğin gibi

facebookda bazı sayfalar paylaşılmıyor Türkçe karakter sorunu olduğu için. Ama senin sorununa bir çözüm bulamadım . Bilgi pınarı açıklama yapmış aynı düşüncedeydim ama, bilemiyorum yinede. Sayfalarını tek tek kontrol et, derim.

İyide sizde sadece bazı sayfalarda bende bütün sayfalarda mı yaşanır bu sorun eskiden böyle bir şey yaşamıyordum rahatça istediğim her hangi bir sayfa linkini alıp yollayabiliyordum .Ama bu olayla karşılaştıktan sonra sanki karışık bir ev adresi tarif ederken kendimi buluyorum ilk önce ana sayfaya gir ordan şu bölüme gir ordan şuraya gir Smile bu nedir eskiden direk linki al yolla idi(Bu arada cehrome ile giriyorum ama M.Fiefox' da değişen bir şey yok aynı sonuç ) .karşıma 404 böyle bir sayfa yok çıkıyor .Sadece site içinden girip linklere tıklayınca sayfalar açılıyor link yollamalarda linkler açılmıyor.
Mesaj09.02.2013, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özel mesaj attım ama galiba görmedin bunu bi dene

http://wmaraci.com/kirik-link-kontrolu

Mesaj09.02.2013, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdide de Confused sayfalarımı değiştire girip herhangi bir önceden kaydedilmiş bir sayfayı tekrardan düzenleme yapıp kaydet dedim kaydettikten sonra çıkan linke tıkladım ve Not Found

The requested URL /16_-SEVEN& was not found on this server. yine bunu verdi eskiden böyle olmuyordu anlamadım nerde nasıl bir sorun var extalardamı ama iyide ellemedim aynı duruyorlar eskisi gibi ?
Mesaj09.02.2013, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

iki ihtimal var biri az bi ihtimal sayfa adının büyük olması
diğeri ise sayfa adında bulunan türkçe karakterler. Sad

Mesaj09.02.2013, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunun çözümü için teşekkürler biryaziatolyesi en azından sorunun ne olduğunu anladık anladıkta eskiden böyle bir şey yok tu bu yeni bir şey mi herkeste yaşanan bir sorun mu yoksa sadece bana mahsus olamaz ve şimdi kara kara düşünüyorum okadar sayfa nasıl tek tek bir daha uğraşılır diye : Shocked Confused
Mesaj09.02.2013, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne demek herzaman bekleriz foruma Very Happy

Mesaj11.02.2013, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

iki ihtimal var biri az bi ihtimal sayfa adının büyük olması
diğeri ise sayfa adında bulunan türkçe karakterler.

Diye düşünmüştük çünkü türkçe karakterleri kaldırınca sorun halloluyordu fakat sorunun asıl nedeni bu değil imiş .

http://scmplayer.net/ sitesinden alınan müzik player kodu sebeb oluyormuş kaldırılınca sorunda çözülmüş oldu yoksa diğer türlüsünü düşünmek bile bir kabus onca sayfa nasıl değişir :S
Mesaj11.02.2013, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler @damlapinari,

Sorun çözüldüğüne göre ; Konu Kilit !

İyi forumlar Wink

En son gomerc tarafından 11.02.2013 14:18:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: