Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2013, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] 2 Resim gif olarak..

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. 2 Resmin sıra ile çıkmasını nasıl sağlayabilirim?Gif vs. gibi..

En son utkumnet tarafından 23.02.2013 08:22:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.02.2013, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

aga özel mesaj ile ver bana gifleri ben onları istediğin saniyeye ya da saliseye göre sırayla çıkartim.

bu günler için varız Wink
Mesaj22.02.2013, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim kardeşim..Ama ben öğrenmek istiyorum..Birinin benim için yapmasıyla daha ileri yerlere gelemem. (:
Mesaj22.02.2013, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun iş buradan anlatılmaz kardeşim internette videoları var.

illa öğrenmek istiyosan videolu anlatım yaparım.

bu arada ne demek rica ederim.
Mesaj22.02.2013, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada photoshop kaç sürümünü kullanıyorsunuz. ?
Mesaj22.02.2013, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embarassed
Mesaj22.02.2013, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Photoshop kullanmıyorum.
Mesaj22.02.2013, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gif yapmak için Photoscape programını indirmenizi öneririm. Bedavadır ,Türkçedir ve kurulumu çok kolaydır. Zaman almaz.
İndirdikten sonra programı açın. Karşınıza daire şeklinde bir menü çıkacak. O menüden AniGif'i seçin. İstediğiniz fotoğrafları oraya sürükleyin. Gif şeklinde olacaktır. Sağ tarafta Saati değiştir e tıkladığınızda ise geçiş hızını belirleyebilirsiniz. Sonra kaydet butonuna basarak bilgisayarınıza kaydedin.
Anlamadığınız bir şey olursa mesaj atın. Seve seve yardım ederim. Resimli anlatım da yaparım.. Wink

Mesaj22.02.2013, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Gif yapmak için Photoscape programını indirmenizi öneririm. Bedavadır ,Türkçedir ve kurulumu çok kolaydır. Zaman almaz.
İndirdikten sonra programı açın. Karşınıza daire şeklinde bir menü çıkacak. O menüden AniGif'i seçin. İstediğiniz fotoğrafları oraya sürükleyin. Gif şeklinde olacaktır. Sağ tarafta Saati değiştir e tıkladığınızda ise geçiş hızını belirleyebilirsiniz. Sonra kaydet butonuna basarak bilgisayarınıza kaydedin.
Anlamadığınız bir şey olursa mesaj atın. Seve seve yardım ederim. Resimli anlatım da yaparım.. Wink

Çok teşekkür ederim..Photoscape'yi deneyeceğim..Grafikerlikte ilerlemek istiyorum.Bu arada flood için özür dilerim..Unutmuşum yanlışlıkla oldu..Mesajı attıktan sonra farkettim.Flood için özür dilerim yazacaktım fakat yine flood olurdu Smile
Mesaj22.02.2013, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: utkum

senin sayende bende gif yapcam utku Very Happy
Mesaj22.02.2013, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: utkum

trkcbeat yazmış:

Benim sayemde mi?Sadece sordum..osmanlisultanlar söyledi. (:
Mesaj23.02.2013, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkumnet yazmış:
osmanlisultanlar yazmış:

Çok teşekkür ederim..Photoscape'yi deneyeceğim..Grafikerlikte ilerlemek istiyorum.Bu arada flood için özür dilerim..Unutmuşum yanlışlıkla oldu..Mesajı attıktan sonra farkettim.Flood için özür dilerim yazacaktım fakat yine flood olurdu Smile

Rica ederim Smile İlk olduğu için sorun değil ama bir dahakine daha dikkatli olun Wink

utkumnet yazmış:
trkcbeat yazmış:

Benim sayemde mi?Sadece sordum..osmanlisultanlar söyledi. (:

Teşekkür ederim Smile Yardıma ihtiyacınız olursa ö.m yolu ile ulaşabilirsiniz Wink

Ayrıca sorun çözüldüğüne göre Konu Kilit.

İyi forumlar Wink