Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.03.2013, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteyi Yedekleme

Verileri yedekleyebilirmiyim baya birşeyler ekledim.
Allahım "Bismillahirrahmanirrahim"in hakkı için, alemlere rahmet olarak gönderdiği zata ve bütün al ve ashabına ,Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır bir şekilde salat ve selam et.Bize de Senden gayrı Senin mahlukatından hiç kimsenin merhametine muhtaç olmayacağımız bir rahmetle merhamet et.(amin)
Mesaj01.03.2013, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Giriş Arrow Ayarlar Arrow En alta inin Arrow

Mesaj02.03.2013, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

metinleri indir dedim not defterine indirdi ama hersey birbirine girmiş halde.. geri yükleme naıl olacak
Mesaj03.03.2013, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler fakat hata mesajı alıyorum.

Bu web sayfası bulunamadı
Şu web adresi için web sayfası bulunamadı:http://www.bedava-sitem.com/dump.php

diğer bir sitem var onda çalışıyor.çok veri olduğu için bu hata olabilirmi gerçekten çok fazla yazı var.
Allahım "Bismillahirrahmanirrahim"in hakkı için, alemlere rahmet olarak gönderdiği zata ve bütün al ve ashabına ,Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır bir şekilde salat ve selam et.Bize de Senden gayrı Senin mahlukatından hiç kimsenin merhametine muhtaç olmayacağımız bir rahmetle merhamet et.(amin)
Mesaj04.03.2013, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

@forumeverest ,Mesela Anasayfa başlığının altındaki kodları kopyalayıp Sayfalarımı değiştirde kaynak butonuna basıp yapıştırınca anasayfanızdakiler orada çıkıyor.. Karmaşık olduğu için tam anlatamadım ama isterseniz ö.m atabilirsiniz.

@islamilminfazileti ,Hayır ,çok fazla sayfa olduğu için böyle bir hata vereceğini sanmıyorum. Farklı bir tarayıcıdan deneyiniz?

Mesaj07.03.2013, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim ilginiz için.
epic, chrome,firefox, denedim olmuyor tarayıcada sorun yok.
Başka site daha açmıştım onla denedim oluyor .
Tüm verileri bir anda yedeklemek istiyorum.
Sizin dediğiniz tek tek kaynak kodunu alma sanırım veya kopyala yapıştır .
Tam anlamadım gerçekten:mrgreen:
Site çökmez inşallah yüklemeye devam ediceğim.
Önceki mesajları göster: