Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2013, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Text Reklam

Arkadaşlar ''=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=''Yazan reklam benim sitemde sağ kösedeki reklamın arkasında gözüküyor birazıda dısında gerçekten kötü duruyor o yazı genelde en altta oluyo her sitede ben nasıl en alta alabilirim yardım edermisiniz
Mesaj09.03.2013, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım edecek yokmu
Mesaj09.03.2013, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Framemi kullandın site içeriği başka bir tr gg sitesine yönleniyor,, boyutları sığmadığı için alttaki reklam yer değitirmiş olabilir,,
Mesaj09.03.2013, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Text Reklam

UserGamer yazmış:
Arkadaşlar ''=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=''Yazan reklam benim sitemde sağ kösedeki reklamın arkasında gözüküyor birazıda dısında gerçekten kötü duruyor o yazı genelde en altta oluyo her sitede ben nasıl en alta alabilirim yardım edermisiniz

Bu konuyu inceleyebilirsiniz http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=219272
Mesaj10.03.2013, 05:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok kullanmadım tasarım baska bi siteye ait daha yeni tasarımı aldıgım için kodları pek düzenlemedim düzenleyince yönlendirmeyecek
Mesaj10.03.2013, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Text Reklam

kraloyuncux yazmış:
UserGamer yazmış:

Kardes o konu sadece arka plan veriyor ben o reklamın en alta gelmesini istyorm
Mesaj10.03.2013, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

o sorun bendede vardı tasarımından kaynaklanıyor
Mesaj12.03.2013, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende çok düzgün görünüyor.
Ortalı bir biçimde görüyorum şuan web sitenizde text alanını bu bir tek sizin internetinizde görüntüleniyorsa çerezleri silmeyi unutmayın. Wink

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: