Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2013, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Kulaklığın ayarı mı bozuldu nedir?

Merhaba arkadaşlar bende bir kulaklık var. Bu kulaklığı telefona göre aldım. Neyse, telefonda bir müziği açıyorum kulaklıktan az ses geliyor. Melodiler hiç değilse duyuluyor ama konuşmalı bi bölüm geldiğinde neredeyse hiç duyulmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Aynı kulaklığı pc ye taktığımda da girişe tam oturduğu zaman ses gelmiyor biraz çıkartıyorum o zaman çok net.

Ayrıca telefonda müziği açtığım zaman kulaklığın üzerinde ki butona basılı tuttuğum süre boyunca ses gayet iyi normal düzeyde geliyor bırakınca gidiyor.
Mesaj05.03.2013, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Telofon

Arkadaşım Senin Bahseddigin Olay Benim Başımada Bikeresinde Gelmiştir Telefonun Kulaklıgı Ya Eski Veya İcindeki Parcasında Bi Sorun Var Yada Büyük Bir İhtamalle Senin Telefonunla Uyumlu Digildir Gid Başka Bir Telefoncuya Goster Olmadı Telefonu Aldıgın Yerden Kulaklık Al En Güveniliri Odur
Mesaj09.03.2013, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kaliteden de fark ediyor.
Ben ucuz kulaklık aldım ses çok düşük.

Pahalı kaliteli aldım Ses çok güçlü geliyor.
Mesaj13.03.2013, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çin malı ürünlerde oluyor bu sorun. Çünkü basma kalıp yapıyorlar ürünleri.
Sanırım Dr. Dre kulaklığı aldın 25 tlye falan Smile Orjinal olmadıkları için o sorunlar hep olacak... Bunun tek çözümü orjinal bir kulaklık alman kardeşim başka hiçbir çözümü yok
Mesaj16.03.2013, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

KARDEŞ HİÇ BİR ALAKASI YOK KALİTEYLE FALAN BENİM BABAM ELEKTRONİKÇİ BENDEN BU MESLEKTEN ÇOK İYİ ANLIYORUM. ŞİMDİ SENİN SORUNUNDA TUŞA BASINCA SES GAYET İYİ GÜZEL GELİYOR YADA TUŞA BASINCA SES KÖTÜ GELİYORSA YADA HİÇ GELMİYORSA KULAKLIĞIN İÇİNDE MUTLAKA BİR SORUN VARDIR. EĞER KULAKLIĞIN İÇİNİ AÇIP ORADA BİR ŞEYLE UĞRAŞMIŞSAN KISA DEVRE VARDIR. BU OLAY BENİM BAŞIMA GELMİŞTİ. BENDE UĞRAŞMADIM AMA OYUNDA LAZIM OLUNCA YAPMAK SORUNDA KALDIM. BENDE TUŞA BASINCA SES GİDİYORDU. MEĞER DEVREDE KISA DEVRE VARDI. ONU DÜZELTTİM ÇALIŞTI. BİRDE SENİN GİBİ DÜŞÜNEN BİRİDE VARDI. ONDADA AYNI SIKINTI VARDI. SORUNDA KISA DEVRE idi.

Mesaj16.03.2013, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle büyük harfle yazma. 2.si kaliteli bir üründe kısa devre olmaz. Smile
Mesaj18.03.2013, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize teşekkür ederim Smile Hepsini dikkate alacağım Very Happy 17 liraya almıştım ya Very Happy Öğrenciyiz biz bu böyle olmaz Very Happy bozulmamalıııııııı
Mesaj19.03.2013, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekabilimkultur yazmış:
Öncelikle büyük harfle yazma. 2.si kaliteli bir üründe kısa devre olmaz. Smile

büyük harfle yazdığım için çok özür dilerim. affedersin.
2.si vallah ben bir sürü kaliteli şeyler gördüm ve çoğunda kısa devre yüzünden cihaz patlayıp gidiyor. yada bir çook bozulmalara neden açıyor.

Mesaj05.05.2013, 01:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ajdar dinlerseniz kulaklığınız bozula biliir
Önceki mesajları göster: