Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2013, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Menüde görünmeyen sayfa oluşturmak (Clean)

Tekrardan merhabalar,

Daha öncede Clean tasarımı ile ilgili sorun yaşamıştım ancak sayenizde bunu çözmüştüm. Ancak yeni bir problem yaşıyorum. Sorunum şu; yeni bir sayfa açmak istiyorum ancak bu sayfa yukarıdaki menubar'da görünmemeli. Çünkü yeni açacağım sayfanın linkini menubar'da bulunan bir sayfaya bağlantı olarak vereceğim. Bunu nasıl yapabilirim acaba?
Mesaj19.03.2013, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

fudoko yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1047662&sid=2a7c13e123f5e41ea84ae27a0c155d22

araştırınız
Mesaj19.03.2013, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

yanlış yönlendirmeyiniz lütfen.

Saklı sayfalardan yapabilirsiniz.

İyi Forumlar,
Mesaj19.03.2013, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

saklı sayfa açarsa üye olmayan kimse göremezdiye biliyorum ben
Mesaj19.03.2013, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak sayfalarımı değiştire giriniz.. Hemen ardından istediğiniz sayfayı açın.. Sayfa isiminin altında seçenekleri göster diye bir buton var tıklayın.. normal sayfa vs.. bir sürü seçenek olucak siz link olmayan menü elemanını seçerekten istediğiniz özelliği yapabilirsiniz.. Böylece saklı sayfalarada gerek kalmamaktadır.. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj19.03.2013, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
İlk olarak sayfalarımı değiştire giriniz.. Hemen ardından istediğiniz sayfayı açın.. Sayfa isiminin altında seçenekleri göster diye bir buton var tıklayın.. normal sayfa vs.. bir sürü seçenek olucak siz link olmayan menü elemanını seçerekten istediğiniz özelliği yapabilirsiniz.. Böylece saklı sayfalarada gerek kalmamaktadır.. Wink

Dediğinizi yaptım fakat bu kez de sayfaya içerik ekleyemiyorum. Yazı yazabileceğim kutucuk kayboluyor. Ayrıca yine üst menüde açtığım sayfanın adı bağlantısız olarak çıkıyor.
Mesaj19.03.2013, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olması gerekmektedir.. Fakat oluşturduğunuz linke tıklayınca görebilirsiniz.. Yani sitenizdeki üst menüde gözükmez..

Mesaj19.03.2013, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Olması gerekmektedir.. Fakat oluşturduğunuz linke tıklayınca görebilirsiniz.. Yani sitenizdeki üst menüde gözükmez..

Girin bir bakın şimdi denemelik bir sayfa açtım ve dediğinizi yaptım. Üst menüde en sağda gözüküyor.
Mesaj19.03.2013, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gözükmez derken sadece url yapıştırmadan gözükmez..

Mesaj19.03.2013, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Arkadaşlar gözükmez derken sadece url yapıştırmadan gözükmez..

Tamamen gözükmemesi için herhangi bir çözüm yolu yok mu?
Mesaj19.03.2013, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman saklı sayfalar kullanacaksınız.. Ben 2007 - 2008 yılları arasında en son uğraşmıştım bu tür şeylerle.. Şuan aklıma bir tek bu geldi.. Bunu anlatmak istedim..

Mesaj25.03.2013, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: RE:!

Senin demek istediğini anladım.

<style>a[href="BURAYA LİNK"]{display:none;}</style>

Kodunu kullanabilirsin.

----ALINTI----
Önceki mesajları göster: