Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.03.2013, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: BB-2 | SİTEM NASIL OLDU Bİ BAKARSANIZ SEVİNİRİM

arkadaşlar sitem nasıl olmuş bi bakar mısınız. bide hangi eksiklerim var. onları da söylerseniz sevinirim. çünkü benim sitem artık sizlerin sitesine göre bebek oyuncağı gibi oldu. biraz düzenlenmeye ihtiyacı var. neler ekleyeyim onları da söyleyebilirsiniz.

Mesaj20.03.2013, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konularda yorumlarınızı söyleyebilirsiniz;

Arrow neler eklemeliyim?
Arrow neleri değiştirmeliyim?
Arrow tasarımımı değiştirmeliyimmi

istediklerinizi söyleyiniz işte benim bunları öğrenmem lazım ama sizin istediğniz birşey varsa yazın eklerim... Very Happy Very Happy

Mesaj21.03.2013, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bi cevap veren yokmu yaaa altı üstü şunları istiyorum?

bu konularda yorumlarınızı söyleyebilirsiniz;

neler eklemeliyim?
neleri değiştirmeliyim?
tasarımımı değiştirmeliyimmi

istediklerinizi söyleyiniz işte benim bunları öğrenmem lazım ama sizin istediğniz birşey varsa yazın eklerim...

yada siz hiç yazmayın kalsın yaa bu işin anlamı kalmadı 2 gündür bekliyorum cevap yok en iyisi kalsın Evil or Very Mad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Mesaj21.03.2013, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk Once Clean Tasarımı Logo Boyotunu Ayarlamalısın.Cünkü Boyutu DüşüK oldugu İcin 2 tane Cıkmış.

Ve İcerik Eklemelisin.Az İcerikle Biyerlere Gelemessin.

başarılar.
Mesaj22.03.2013, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben zaten logoyu ayarlayacam fakat clean tasarımının o kısmının boyutunu bilmiyorum.

bide benim sitem bilgisayarla ilgili olduğu için dersler bölümünde bilgisayarla ilgili dersler var. ondan başkada oyunlar var logo siparişi var logo mağazası var başka ne ekleyeceğim aklıma gelmiyor. yani bende zaten sizden onu istiyorum. böyle fazla abartılı olmasında (teknolojik şeyler olsa) falan daha iyi.yani böyle bilgisayar hakkında bir içerik falan söyleseniz ekleyeceğim. fakat işte yardım eden yokkk.

bu arada clean tasarımının o logo koyma bölümünün boyutunu söylerseniz çok iyi olur

Mesaj23.03.2013, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka yorum yok mu hadiii arkadaşlar

sitemde neleri değiştirmeli neleri eklemeliyim. kendi isteklerinizi de söyleyebilirsiniz memnuniyetle eklerim....

Mesaj27.03.2013, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sitemi eleştirin. istekleriniz varsa söyleyin ekleyeyim. ve sitemin eksiklerini söyleyin..

Önceki mesajları göster: