Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2013, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Acillllllllllll <<<<<<

Arkadaşlar siteme nasıl kayıt olabilirler ? Nerden yapabilirim onların kayıt olması için ? Birde eğer üye olurlarsa böyle yeni , acemi , uzman gibi ünvanlar vermek istiyorum nerden yapabilirim ? İlgilerinize teşekkürler , iyi forumlar dilerim. Smile
Mesaj07.04.2013, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlar direk kayıt olamazlar. Sana iletişimden nick, şifre vs. gönderirler sen saklı sayfalara tek tek eklersin. Ekstralardan aktif edebilirsin.

Yada ekstralardan forum eklersin. Foruma direk üye olabilirler. Ancak uzman gibi ünvanlar veremezsinç

Mesaj07.04.2013, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

beatbox-turkiye yazmış:
Onlar direk kayıt olamazlar. Sana iletişimden nick, şifre vs. gönderirler sen saklı sayfalara tek tek eklersin. Ekstralardan aktif edebilirsin.

Yada ekstralardan forum eklersin. Foruma direk üye olabilirler. Ancak uzman gibi ünvanlar veremezsinç

Dipnot:Ekstra özelliği ile veremezsin fakat uzman gibi ünvanlar vermek için bazı kodlar var.
Mesaj14.04.2013, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem'de extralarla bu işlemi yapmanız mümkün fakat üyelerin sadece sizin engel koyduğunuz sayfalar için mümkün yani siteye herhangibi bir yazı,video vb şeyler ekleyemezler.
Önceki mesajları göster: