Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2013, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Temalarda "->" İşaretine Son!

Arkadaşlar, Belirli programlar ile tema çizen ve sitesinde kullanan arkadaşlarda hiç duzeltemedikleri hatalar cıkıyor. özellikle bu hatalarda biriside temanın Sol Yukarda "->" işareti yer alıyor. Ancak bunu cok arastırıpta kaldıramıyor ve oyle kullanıyorsunuz. Şimdi vericegim basit yazıyı Css kısmına yazının en altına yazın ve kaydedin. Böylece yukardaki "->" işaret kalkmıs olucaktır.

Css'e koyucagınız Kod; "<!"
Mesaj16.04.2013, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod nerde :S
Mesaj16.04.2013, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu Parantez İcinde Göstermiş Kod: <!
Mesaj16.04.2013, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

HTML'de yorum satırı <!-- yorum --> diye ama onumu anlatmaya çalıştın ?
Mesaj17.04.2013, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikcoder yazmış:
HTML'de yorum satırı <!-- yorum --> diye ama onumu anlatmaya çalıştın ?

Hayır dostum, Photoshop ile çizilen temalarda, yukarda "->" işareti olur. Bu işareti kaldırmanın yolunu gosterdim. Smile
Mesaj18.04.2013, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Salih kardeşim öncelikle teşekkürler fakat bu sorun giderilemeyecek bir sorun değil.. Hatta kesin çözüm aslında şu;

Css Kodu bölümüne eklenen kodlar otomatik olarak style tagları arasına ekleniyor. Üstüne dreamweaver veya el ile kodlanan tasarımların css kodlarındaki style tagları da gelince 2 tane oluşuyor ve bu sorun çıkıyor..

Çözüm ise kod eklemek vs değil.. Olabilir elbette ama kesin olarak CSS KODU kutucuğundaki baştaki <style> ile sondaki </style> kodları kaldırılırsa sorun kalmayacaktır.

İyi Forumlar.
Mesaj18.04.2013, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Salih kardeşim öncelikle teşekkürler fakat bu sorun giderilemeyecek bir sorun değil.. Hatta kesin çözüm aslında şu;

Css Kodu bölümüne eklenen kodlar otomatik olarak style tagları arasına ekleniyor. Üstüne dreamweaver veya el ile kodlanan tasarımların css kodlarındaki style tagları da gelince 2 tane oluşuyor ve bu sorun çıkıyor..

Çözüm ise kod eklemek vs değil.. Olabilir elbette ama kesin olarak CSS KODU kutucuğundaki baştaki <style> ile sondaki </style> kodları kaldırılırsa sorun kalmayacaktır.

İyi Forumlar.

Very Happy Ben bildigimi söyledim mert. Ama dedigin gibi de yapılabilir ama kodları bulup kaldırmakla ugrasmak istemeyen BSli de var Very Happy
Önceki mesajları göster: