Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.04.2013, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: SalihToy.Tr.Gg'i Bir Değerlendirin bakalım

Arkadaşlar, beni tanıyorsunuzdur. Önceden War*z yapan birisiydim daha sonra, Kişisel blog oldum ve Graphic Smile Baktım herkez yazıyor bende yazayım dedim.

Şuanki konularım, temalarım, düzenim sizce 10 üzerinden kaç verebilirsiniz. Smile | www.salihtoy.tr.gg
Mesaj20.04.2013, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel.İçerik zaten muhteşem.Bedava-Sitem'de tasarıma ihtiyacı olanlar için yararlı bir siten var.Ayrıca grafik üzerine muhteşem şeyler yapıyorsun..
10/10.Başarılar
Mesaj20.04.2013, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen yazmış:
Tasarım güzel.İçerik zaten muhteşem.Bedava-Sitem'de tasarıma ihtiyacı olanlar için yararlı bir siten var.Ayrıca grafik üzerine muhteşem şeyler yapıyorsun..
10/10.Başarılar

Sen neden Grafik konularına yönelmiyorsun. Ben seni Tasarım yapıyor ve kodluyor diye biliyorum ? Smile
Mesaj20.04.2013, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok iyi.Her türlü 10/10 derim Wink
Mesaj20.04.2013, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
by-gurgen yazmış:
10/10.Başarılar

Sen neden Grafik konularına yönelmiyorsun. Ben seni Tasarım yapıyor ve kodluyor diye biliyorum ? Smile

Üşeniyorum be Very Happy Tasarım çiz, kodla.Zor geliyor Very Happy
Mesaj20.04.2013, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkumnet yazmış:
Çok iyi.Her türlü 10/10 derim Wink

Teşekkürler Smile
Mesaj03.06.2013, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.Gg siteni bilmem de, Wordpress tabanlı sitende açık var ve belli ki yenisin bu konuda... Klasörlerine yönlendirme koy ve klasör erişim izinlerinin 777 olup olmadığına dikkat et. Eğer öyleyse değiştir. Şu an sitene index basılabilecek durumda, bilgin olsun. Rolling Eyes
Mesaj16.06.2013, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
Tr.Gg siteni bilmem de, Wordpress tabanlı sitende açık var ve belli ki yenisin bu konuda... Klasörlerine yönlendirme koy ve klasör erişim izinlerinin 777 olup olmadığına dikkat et. Eğer öyleyse değiştir. Şu an sitene index basılabilecek durumda, bilgin olsun. Rolling Eyes

Haklısın onları yapmaya zaman yok. Tasarım vs. sorunlar, sonunda onuda hallettim (:
Mesaj16.06.2013, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar diliyorum tebrikler