Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.04.2013, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar

Sağ taraftaki reklamların kaldırılmasını ya da CSS Tasarımlarda site sahibinin uygun gördüğü belirgin bir yere yerleştirilmesini öneriyorum. Gördüğüm kadarıyla çok tepki alıyor o reklam ve gerçekten görüntü kirliliği. Sitelerin hitini de düşürür doğal olarak. Ben siteyi açtım, güncelledim tasarımı ayarladım içeriği ayarladım ama görüntü kirliliği resmen hevesim kalmadı şu anda. Dediğim gibi sağ taraftaki reklamın CSS Tasarımlarda, Tasarıma uygun olarak belirgin bir yere konulması için kodların verilmesi ve o reklamın ordan kaldırılmasını öneriyorum. Bu konu hakkında 2. başlık açışım bu ilkini sildiniz ya da ilgilenmediniz sanırım ama ilgilenin rica ediyorum. Kolay gelsin.

En son ffullizle tarafından 23.04.2013 17:55:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.04.2013, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamlar süper

En son taylan-usa tarafından 25.10.2017 09:17:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.04.2013, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylan-usa yazmış:
Dediklerinde Haklısın Ancak Yapılacak Bir şey Yok.
Önceki Reklam Bile Daha İyiydi En Azından 7 gün kapatma süresi vardı

Öyle bir yöntem yaptılar bir çok kişi kullanmadı.
Daha ne uğraşsınlar.
Layer'e tepki geldi sky-banner geldi ve bence böylesi iyi.
Mesaj24.04.2013, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
taylan-usa yazmış:

Daha ne uğraşsınlar.

degerli üyemiz guzel açıklamayı yapmış Smile
Mesaj24.04.2013, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
gomerc yazmış:
taylan-usa yazmış:

Daha ne uğraşsınlar.

degerli üyemiz guzel açıklamayı yapmış Smile

Tasarımı ona göre yap Very Happy Yada Reklamın Gelmeyeceği şekilde küçült Very Happy Rolling Eyes Laughing
Mesaj01.05.2013, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar

ffullizle yazmış:
Sağ taraftaki reklamların kaldırılmasını ya da CSS Tasarımlarda site sahibinin uygun gördüğü belirgin bir yere yerleştirilmesini öneriyorum. Gördüğüm kadarıyla çok tepki alıyor o reklam ve gerçekten görüntü kirliliği. Sitelerin hitini de düşürür doğal olarak. Ben siteyi açtım, güncelledim tasarımı ayarladım içeriği ayarladım ama görüntü kirliliği resmen hevesim kalmadı şu anda. Dediğim gibi sağ taraftaki reklamın CSS Tasarımlarda, Tasarıma uygun olarak belirgin bir yere konulması için kodların verilmesi ve o reklamın ordan kaldırılmasını öneriyorum. Bu konu hakkında 2. başlık açışım bu ilkini sildiniz ya da ilgilenmediniz sanırım ama ilgilenin rica ediyorum. Kolay gelsin.

ARKADASIM GERCEKTEN COK IYI BIR KONUYA DEĞİNMİŞŞİN BENDE BİR ANKET OLUŞTURDUM HERKES ANKAETE KATILARAK TEPKIMIZI GÖSTERELIM
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=223988
Önceki mesajları göster: