Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2013, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemdeki resim sorunu

http://slaytsayfam.tr.gg adlı siteme eklediğim ve bugüne kadar sorun çıkarmayan tüm resimler şimdi görünmüyor ve "ERROR 404 - image not found" mesajı veriyor. Düzeltilme imkanı var mı?.. Teşekkür ederim..
Mesaj24.04.2013, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 GB lik alanınızı doldurmuş olabilirmisiniz acaba ? Yeni resim ekleyip daha sonra şu kadar alanın kaldı diye size hatırlatacaktır sistem. Bi kontrol edermisiniz ?

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj25.04.2013, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: resim

önce gereksiz 1 resim sil sonra yükleyeceğin resmi yükle eğer yüklenmese ayarlarını kontrol et

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=224616

Bedava-Sitem.com Yöneticisi Olan AdminTarık İle Yaptığımız Röportaj
Mesaj28.04.2013, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar;
slaytsayfam anlattığı resim hatalar aynı şekilde benim sayfamdada mevcut. spor-saati ve biryaziatolyesi'nin önerilerini yerine getirdim fatak herhangi bi değişiklik olmadı. İlginiz için teşekkürler.
Mesaj28.04.2013, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhankarakavuz yazmış:
Merhaba arkadaşlar;
slaytsayfam anlattığı resim hatalar aynı şekilde benim sayfamdada mevcut. spor-saati ve biryaziatolyesi'nin önerilerini yerine getirdim fatak herhangi bi değişiklik olmadı. İlginiz için teşekkürler.

Tarayıcınızdan kaynaklanabilir
Mesaj28.04.2013, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu durum sadece benim bilgisayarımla alakalı değil iş yerindeki bilgisayarımdada aynı sorunu görüyorum
Mesaj28.04.2013, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhankarakavuz yazmış:
Bu durum sadece benim bilgisayarımla alakalı değil iş yerindeki bilgisayarımdada aynı sorunu görüyorum

Yani Browser ın Hangi Browseri kullanıyorsun İe ve Yandex Kötü Gösterir Yada Göstermez engeller
Mesaj28.04.2013, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmsayfasigs ilgin için teşekkürler ben iş yerince İe evde Chrome kullanıyorum
Önceki mesajları göster: