Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2013, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem açılmıyor..

Merhabalar,

sitemin adresi www.boyluboy.tr.gg fakat ben bu şekilde yazdığımda açılmıyor böyle bir sayfa yok diyor, eğer http://boyluboy.tr.gg/Anasayfa.htm şeklinde yazarsam açılıyor. Bundan dolayı olsa gerekki google'da boyluboy.tr.gg diye aradığımdada sitem çıkmıyor.
Mesaj12.06.2013, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana sayfa adını tam bu şekilde yaz Ana Sayfa o zaman sorun düzelir. Sitenin Google da görünmesi için siteni önce google a kayıt etmen gerekir.
Mesaj12.06.2013, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem açılmıyor..

boyluboy yazmış:
Merhabalar,

sitemin adresi www.boyluboy.tr.gg fakat ben bu şekilde yazdığımda açılmıyor böyle bir sayfa yok diyor, eğer http://boyluboy.tr.gg/Anasayfa.htm şeklinde yazarsam açılıyor. Bundan dolayı olsa gerekki google'da boyluboy.tr.gg diye aradığımdada sitem çıkmıyor.

Sitenizin ana sayfasını değiştirmişsinizdir.

Sayfalarımı değiştir>>>Anasayfa>>>Seçenekleri göster>>>welcome page

Bu adımları takip edin.Sonuncu adımı kendiniz değiştirip öğle yapmalısınız.
Bunları yaptıktan sonra "kaydet" değin.
Mesaj12.06.2013, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfa.htm sayfasını sayfaları düzenleden girip "Seçenekleri göster" butonuna tıkladıktan sonra alttaki açılan menüden "welcome page" olarak ayarlayın. Sorun büyük ihtimalle düzelecektir.
Mesaj12.06.2013, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende sitemi kapandı ne etti dedim
sayfalarımı degistir > Ana Sayfaya Tıkla > Seçenekleri Göster > Welcome pageyi seç
Mr. Green
Mesaj13.06.2013, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkürler

anasayfa olayını hallettim hepinize teşekkür ederim ama google işi düzelmedi daha önce çıkıyodu google'da ilk sırada acaba tekrar kayıt mı yapmam gerekiyor?
Mesaj13.06.2013, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teşekkürler

boyluboy yazmış:
anasayfa olayını hallettim hepinize teşekkür ederim ama google işi düzelmedi daha önce çıkıyodu google'da ilk sırada acaba tekrar kayıt mı yapmam gerekiyor?

Bedava-Sitem ekstralarından meta tagleri aktif et.Ve birde arama motorlarına kayıt ol.
Önceki mesajları göster: